Zestawy do samochodów osobowych i furgonetek — wszystkie podstawowe artykuły do zabezpieczania ładunków

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Zabezpieczanie ładunków w samochodach osobowych i furgonetkach — aby wszystko pozostało na swoim miejscu

Zabezpieczanie ładunków w samochodach osobowych i furgonetkach — aby wszystko pozostało na swoim miejscu
Zabezpieczanie ładunków w samochodach osobowych i furgonetkach odgrywa dużą rolę nie tylko w sferze logistyki. W końcu także w czasie wolnym trzeba bez przerwy przewozić nieporęczne przedmioty z miejsca na miejsce, przy czym jednak wielu konsumentów zapomina, że w drodze czają się złowrogie niebezpieczeństwa. Manewr nagłego hamowania, głębokie wyrwy bądź też nawet drobne uderzenie w tył innego pojazdu — na takie sytuacje przygotowany powinien być właściwie każdy kierowca. Jednakże co dzieje się wówczas z ładunkiem? Faktem jest to, że z pewnością nie pozostaje na swoim miejscu, a w najgorszym razie może nawet spowodować obrażenia zagrażające życiu. Dlaczego by więc nie sięgnąć raczej od razu po odpowiednie produkty? Wysokiej jakości systemy do zabezpieczania ładunków nie są wcale drogie i są w stanie ustrzec przed tak niekiedy przykrą niespodzianką.


Siatki, pasy lub maty — właściwe zabezpieczenia, które zaspokoją każdą potrzebę

Siatki, pasy lub maty — właściwe zabezpieczenia, które zaspokoją każdą potrzebę
W dziedzinie zabezpieczania ładunków w samochodach osobowych i furgonetkach siatki lokują się na samym szczycie skali popularności. Nic dziwnego, gdyż te wyjątkowo solidne i wytrzymałe produkty można niesłychanie wszechstronnie wykorzystywać i gwarantują one równocześnie maksimum bezpieczeństwa. W naszym sklepie masz wybór — zdecyduj się na praktyczne gotowe wymiary lub samodzielnie wybierz rozmiar indywidualny, który zostanie przycięty, tak aby spełniał Twoje indywidualne potrzeby. Dodatkowo w naszej ofercie mamy również niezastąpione siatki do mocowania palet, które przeznaczone są w szczególności do stosowania w furgonetkach. Jeżeli chcesz transportować palety i skrzynie, czy to w związku wykonywaną działalnością bądź ewentualnie w przypadku planowania prywatnej przeprowadzki, siatki te są środkiem pierwszego wyboru. Ponadto oczywiście znajdziesz u nas również urozmaicony asortyment pasów mocujących i mat antypoślizgowych.


Idealnie przygotowane na każdą sytuację

Idealnie przygotowane na każdą sytuację
Jeżeli regularnie przewozisz swoim samochodem prywatnym lub służbowym najrozmaitsze towary, polecamy nasz praktyczny worek do zabezpieczania ładunków „Lasi-Sack”. Chodzi przy tym o bardzo atrakcyjne cenowo pełne wyposażenie obejmujące łącznie 15 części. Siatka do zabezpieczania ładunków, różne maty antypoślizgowe oraz pasy mocujące to tylko wybrane przykłady. Dzięki elastycznym i prostym możliwościom zastosowania zestaw ten jest idealnym rozwiązaniem dla działalności komercyjnej, a także dla konsumentów prywatnych. Nieco bardziej rozbudowana i masywna jest solidna skrzynia do zabezpieczania ładunków „Lasi-Box”, która również zapewnia sporą swobodę działania. Dzięki najwyższej jakości zestawom wszystkie zasadnicze produkty wymagane do optymalnego zabezpieczenia ładunków w samochodach osobowych i furgonetkach masz zawsze w zasięgu ręki. Jeśli chodzi o zabezpieczenie Twoich ładunków, nie zdawaj się zatem na przypadek, lecz zawczasu wyposaż swoją firmę w nasze funkcjonalne i trwałe produkty!

W drodze nie może tego brakować — wyposażenia do przewozu materiałów niebezpiecznych

W drodze nie może tego brakować — wyposażenia do przewozu materiałów niebezpiecznych
W przypadku przewozu materiałów niebezpiecznych potrzebujesz zupełnie specjalnego wyposażenia. Również i w tej dziedzinie oferujemy znów niedrogie i niezajmujące wiele miejsca rozwiązanie „wszystko w jednym” — ten siedmioczęściowy zestaw zawiera między innymi butelkę z roztworem do przemywania oczu (o neutralnym pH), okulary ochronne, rękawice ochronne zabezpieczające przed substancjami chemicznymi oraz kombinezon ochronny. W ten sposób zapewnisz sobie najlepsze przygotowanie na wypadek sytuacji kryzysowej i możesz uniknąć ewentualnych zagrożeń. Zestaw ten jest zazwyczaj od ręki gotowy do wysyłki i mógłby już w najbliższych dniach być wykorzystywany w Twojej firmie.
Zdaj się na znakomitą jakość naszych produktów z dziedziny zabezpieczania ładunków w samochodach osobowych i furgonetkach. Naszym celem jest Twoje bezpieczeństwo!