Lasi-Sack - Ladungssicherungs-Set PKW

Zestaw w worku „Lasi-Sack” do zabezpieczania lad unków w samochodach osobowych

Nr art.: 235-1101058427
15-czesciowy zestaw z siatka do zabezpieczania ladunków przeznaczony do zabezpieczania ladunków w samochodach osobowych, samochodach z nadwoziem typu kombi lub van oraz samochodach lub przyczepach kempingowych. Niedrogie kompletne wyposazenie sluzace do bezpiecznego transportu w prywatnym samochodzie osobowym, w pojezdzie pracownika wykonujacego obowiazki w terenie badz tez przeznaczone do pilnego przewozu w wynajetym samochodzie i obejmujace niezbedne srodki pomocnicze do zabezpieczania ladunków. Latwe i elastyczne stosowanie w polaczeniu z siatka do zabezpieczania ladunków dzieki hakom karabinkowym i klamrze zaciskowej. Poreczny zestaw w worku „Lasi-Sack” da sie wcisnac w kazdy kat bagaznika.
439,61 zł z VAT ¹ 369,42 zł bez VAT ¹
Koszty przesyłki: 36,76 zł z VAT ²
Termin dostawy: ok. 1–3 dni roboczych
ekspresowa wysyłka: zamówić w ciągu 1 dzień, 13 godzin i 10 minut i uzyskać na dostawę 28 wrz 2021.
minimalna ilość = 1 sztuka
+ -
Wsparcie telefoniczne
+49 (661) 380 998 80
Dostępne tylko w godzinach pracy
WhatsApp Support
+49 (1577) 3788884
Dostępne tylko w godzinach pracy
offline
Parametry techniczne
system kolei Brak danych
Długość [mm] 250
Szerokość [mm] 150
Wysokość [mm] 350
Opis artykułu

Szczegóły

  • Zapakowany do praktycznej torby sportowej zawierajacej
  • 1 szt. siatki do zabezpieczania ladunków, w kolorze niebieskim, 1.200 × 1.000 mm, z 2 hakami karabinkowymi do zaczepiania i 2 luznymi koncami wraz z koncami stalymi (klamra zaciskowa i hak pazurowy), o rozmiarze oczek 30 mm i grubosci sznura 3 mm
  • 2 szt. pasów mocujacych (zdolnosc mocowania LC 250 daN), w kolorze czerwonym, 2.000 × 25 mm z klamra zaciskowa (zdolnosc mocowania LC 125 daN)
  • 2 szt. plytek do ochrony krawedzi, 200 × 100 × 8 mm, z 2 otworami fasolowymi do przeciagniecia pasów
  • 8 szt. mat antyposlizgowych, 200 × 100 × 6 mm, jakosci MT „2000”, wielobarwnych (μ = 0,8)
  • 1 szt. maty antyposlizgowej „Black Cat”, w kolorze antracytowym, 1.000 × 750 × 3 mm
  • 1 szt. maty pod telefon komórkowy „Black Cat”, 150 × 150 mm, osmiokatnej lub jako mata antyposlizgowa na tablice rozdzielcza pod okulary przeciwsloneczne
  • Instrukcje instalacji siatki do zabezpieczania ladunków, a takze
  • „10 przykazan wlasciwego zabezpieczania ladunków w transporcie”
Informacje dodatkowe

Ten zestaw zapewnia optymalne możliwości w zakresie zabezpieczania ładunków. Dzięki niemu wszyscy pasażerowie pojazdu są pod ochroną na wypadek manewrów wymijania i gwałtownego hamowania, a ładunek przy pomocy tego kompleksowego produktu do wszystkich samochodów osobowych, sportowo-użytkowych, z nadwoziem typu kombi lub van oraz samochodów lub przyczep kempingowych jest niezawodnie rozmieszczony i zabezpieczony.

Jest to szczególnie ważne w przypadku przewozu w pojazdach wynajętych na krótki okres. Z reguły nie są one wyposażone w środki do zabezpieczania ładunków. Dzięki nowemu zestawowi do zabezpieczania ładunków w worku „Lasi-Sack” najważniejsze środki pomocnicze służące do tego celu są zawsze w zasięgu ręki i można je ze sobą przewozić, bo nie zajmują dużo miejsca. Zestaw do zabezpieczania ładunków zapakowany jest w praktyczny i wytrzymały worek sportowy i da się z łatwością wcisnąć w każdy kąt bagażnika.

Zawiera on poza „10 przykazaniami właściwego zabezpieczania ładunków w transporcie” i ilustrowaną instrukcją obsługi dotyczącą zabezpieczenia bagażnika i ładunku na czas podróży, między innymi siatkę do zabezpieczania ładunków, maty antypoślizgowe i pasy unieruchamiające / mocujące.

Opinie klientów

Opinie klientów

Nie ma jeszcze żadnej opinii klienta. Bądź pierwszy(a) i oceń ten produkt.
  • Bewertung