Spowalniacze drogowe

Spowalniacze drogowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Spowalniacze drogowe — zadbaj o większe bezpieczeństwo na terenie swojej firmy

Spowalniacze drogowe — zadbaj o większe bezpieczeństwo na terenie swojej firmy
Na terenie przedsiębiorstwa czai się wiele niebezpieczeństw. Jednakże warunki codziennej pracy z całym swoim zgiełkiem i rutyną powodują w efekcie to, że z biegiem czasu w ogóle nie dostrzega się niebezpiecznych miejsc. Dlatego też koniecznie powinny być identyfikowane poprzez jaskrawe oznakowanie, ponieważ tylko w ten sposób można skutecznie i przez długi czas unikać wypadków. Najwyższej jakości spowalniacze drogowe są w tym zakresie po prostu nieodzowne. Czy są to wjazdy lub wyjazdy, przejścia dla pieszych, wyloty lub miejsca załadunku — dzięki tym spowalniaczom możesz doskonale zidentyfikować i oznakować niebezpieczne miejsce na terenie Twojej firmy. Jednakże świetnie nadają się one również do użytku w przestrzeni publicznej, ponieważ akurat dzielnice mieszkaniowe i strefy zamieszkania potrzebują pewnej ochrony przez nadmiernie pobudzonymi kierowcami i piratami drogowymi. Nasze spowalniacze drogowe trwale przyczynią się w istotny sposób do poprawy bezpieczeństwa Twoich pracowników, gości i wszystkich pozostałych uczestników ruchu drogowego. Są one dostępne w naszym sklepie w kilku wersjach, dzięki czemu będziesz w stanie optymalnie dostosować swoje zakupy do Twoich indywidualnych potrzeb.


Przeznaczone do dowolnej nawierzchni drogowej

Przeznaczone do dowolnej nawierzchni drogowej

Nasze spowalniacze drogowe nadają się z reguły do każdej nawierzchni ulicznej. Wbudowane światła odblaskowe sprawiają, że są one bardzo dobrze widoczne w każdych warunkach oświetleniowych. Wszystkie spowalniacze są rzecz jasna wyjątkowo odporne na ścieranie, a także na działanie czynników zewnętrznych. Odnosi się to nie tylko do deszczowej pogody, mrozu, znacznych wahań temperatury i stosowania soli drogowej, lecz także narażenia na promieniowanie ultrafioletowe. Wszystkie progi zwalniające i spowalniacze drogowe są oczywiście zaopatrzone we wpuszczone prowadnice — w ten sposób eliminuje się ewentualne wystające elementy mogące stwarzać ryzyko potknięcia, a tym samym minimalizuje się zwłaszcza niebezpieczeństwo upadku pieszych i rowerzystów. Poza tym nasze produkty są wyposażone w zaokrąglone na bokach moduły końcowe, które również skutecznie chronią przed upadkiem. Odpowiednie elementy mocujące, na które z reguły składają się wkręty i kołki, są oczywiście dołączone do dostarczonego zestawu. Instalację można zatem rozpocząć zaraz po otrzymaniu dostawy.


Dostępne modele dla stref o różnej prędkości

Dostępne modele dla stref o różnej prędkości

Nasze spowalniacze drogowe są przeznaczone do najróżniejszych prędkości, co umożliwia także dokonanie całkowicie indywidualnego wyboru dostosowanego do konkretnych potrzeb. Czy to 30, 40 czy też 50 km/h — wszystkie spowalniacze odznaczają się długą żywotnością i świetnie sobie radzą nawet poddane większym obciążeniom. Ponadto oprócz klasycznych progów oferujemy również specjalne spowalniacze talerzowe, które dzięki swojemu przyczepnemu profilowi działają absolutnie antypoślizgowo i umożliwiają pewne stąpanie. Połączenie czerni i żółci sprawia, że są lepiej widoczne, gwarantując maksimum bezpieczeństwa na terenie zakładu. A tak w ogóle: Nawet nasz próg zwalniający do strefy o prędkości 50 km/h jest oznakowany kombinacją tych kolorów, a to sprawia, że jest wyjątkowo dobrze widoczny. W zasadzie więc wypadków można uniknąć w całkiem prosty sposób — zainstaluj i Ty na swoich terenach otwartych nasze najwyższej klasy spowalniacze drogowe o profesjonalnej jakości!