Słupki odgradzające

Słupki odgradzające

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Słupki odgradzające — uniemożliw osobom nieuprawnionym korzystanie z Twoich dróg i podjazdów

 Słupki odgradzające — uniemożliw osobom nieuprawnionym korzystanie z Twoich dróg i podjazdów


Z pewnością taka sytuacja nie jest Tobie obca — nieuprawniony klient wjeżdża swoim samochodem na drogę dojazdową, z której powinni korzystać jedynie pracownicy firmy lub dostawcy, blokując ważne strefy dostaw lub załadunku. Najpóźniej w takim momencie zdasz sobie sprawę, że nie możesz już się obyć bez rzucających się w oczy słupków odgradzających. Dzięki tym słupkom możesz w zależności od potrzeb zablokować poszczególne drogi lub podjazdy, a wreszcie także podnieść poziom bezpieczeństwa na terenie Twojego przedsiębiorstwa, gdyż w ten sposób zapobiegasz zatrzymywaniu się przez osoby nieupoważnione w miejscach niebezpiecznych. W naszej ofercie mamy wiele różnych modeli, które w części spełniają nawet wymagania przepisów branżowych zakładów ubezpieczeń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (Berufsgenossenschaftliche Vorschriften für Sicherheit und Gesundheit bei der Arbeit) i które można bardzo łatwo zainstalować za pomocą kołków i wkrętów. Możliwe jest oczywiście również ich wbetonowanie. Dla lepszej widoczności słupki zostały ponadto zaopatrzone w paski odblaskowe.


Skuteczne odgrodzenie obszarów bez narażania pojazdów na szwank 

Skuteczne odgrodzenie obszarów bez narażania pojazdów na szwank

Obecnie nowoczesne i najwyższej jakości słupki odgradzające są niemal zawsze elastyczne. Zatem po ewentualnym przejechaniu po nich ponownie się wyprostowują, dzięki czemu nie uszkadzają pojazdów. Do ich produkcji używa się z reguły poliuretanu, nazywanego w skrócie PU lub PUR. Ten bardzo wytrzymały, stabilny wymiarowo i niemalże nie do zdarcia materiał sprawia, że słupki odgradzające bez problemu znoszą temperatury z przedziału od −20 °C do +60 °C. Tak więc możliwe jest również instalowanie słupków w obszarach poddawanych silnemu nasłonecznieniu. Jeżeli chodzi o kolor, w naszym sklepie jest taki wybór, że trudno będzie się zdecydować. Tradycyjne słupki odgradzające są oznakowane kombinacją kolorów pomarańczowego i srebrnego, co gwarantuje, że są one szczególnie dobrze widoczne. Coraz częściej jednak stosuje się też wersje w konfiguracji czerni z żółcią, co również zapewnia, że są one optymalnie widoczne. W każdym razie jednak pewne jest to, że kolory te nie blakną nawet po długim okresie użytkowania.


Indywidualnie dobierana wysokość

 Indywidualnie dobierana wysokość


Nasze słupki odgradzające są dostępne w różnych rozmiarach, przy czym wysokość najmniejszych wersji wynosi 300 mm. Nasze największe słupki mają natomiast wysokość 1000 mm. Średnica jest jednak w większości przypadków taka sama i mierzy 80 mm. Wybierz zatem swoje przyszłe urządzenia odgradzające zupełnie indywidualnie — a ponieważ słupki w większości wypadków mogą być wysłane od ręki, trafią do Twojej firmy już po kilku dniach roboczych. W przyszłości będziesz mieć zatem ochronę przed nieprzyjemnymi niespodziankami, gdyż nieproszeni goście nie będą już więcej mogli korzystać z Twoich dróg i podjazdów. Niewielki wysiłek, ale duży efekt — zaoszczędź sobie irytujących dyskusji i mnóstwa nieprzyjemności i zamiast tego lepiej odgrodź obszary specjalne na terenie Twojego zakładu przy użyciu naszych słupków odgradzających!