Profile ostrzegawczo-ochronne

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Profile ostrzegawczo-ochronne — niezawodna ochrona przed obrażeniami i uszkodzeniami powstającymi wskutek uderzeń 

Profile ostrzegawczo-ochronne — niezawodna ochrona przed obrażeniami i uszkodzeniami powstającymi wskutek uderzeń

Profile ostrzegawczo-ochronne muszą jednocześnie wypełniać dwa zadania. Po pierwsze, dzięki swojemu jaskrawemu wyglądowi zewnętrznemu identyfikują one nieruchome przeszkody o ostrych narożnikach i krawędziach, a po drugie — w ten sposób równocześnie zapobiegają także obrażeniom i chronią przed uszkodzeniami powstającymi wskutek uderzenia. Tych ważnych środków pomocniczych nie powinno więc zabraknąć w żadnym przedsiębiorstwie, zwłaszcza że stłuczenia i uszkodzenia powstające wskutek uderzeń zaliczają się do najczęstszych przyczyn wypadków w branży transportowej i logistycznej. Pomyśl zatem o tym, aby zawczasu wyposażyć swoją firmę w odpowiednie profile. W ten sposób będziesz chronić nie tylko zdrowie Twoich pracowników, lecz także równocześnie zabezpieczysz swoje towary przed utratą wartości.


Do nabycia w atrakcyjnej cenie i instalowane w okamgnieniu

 Do nabycia w atrakcyjnej cenie i instalowane w okamgnieniu


W naszej ofercie mamy wiele profili ostrzegawczo-ochronnych, które są przeznaczone do najróżniejszych obszarów zastosowania. Imponują przystępnymi cenami i dziecinnie łatwą instalacją — dwoma aspektami, których nie można zignorować w żadnej firmie. Na odwrocie profili umieszczone są najwyższej jakości taśmy klejące, które gwarantują niezawodne i trwałe przymocowanie. Nasze profile ostrzegawczo-ochronne są niezwykle elastyczne i można je indywidualnie dostosować do własnych wymagań — za pomocą dostępnego powszechnie w sprzedaży noża tapicerskiego można je bardzo łatwo przyciąć do żądanego rozmiaru. Nasze profile są oczywiście odporne na działanie temperatury i przeznaczone do stosowania w warunkach do −40 °C do +100 °C. Aby oznakowania ostrzegawcze utrzymały się przez długi czas, pokryto je przezroczystą warstwą ochronną, która zabezpiecza oznakowanie między innymi przed działaniem czynników atmosferycznych i znacznymi wahaniami temperatury.
Nasze profile ostrzegawczo-ochronne zostały wykonane z najwyższej jakości pianki poliuretanowej i rzecz jasna pozytywnie przeszły one próby ogniowe (zgodnie z normą DIN 4102 B2). Powierzchnia zewnętrzna profili jest niezwykle odporna na ścieranie, tak więc nawet w przypadku największych obciążeń zachowują one bardzo długą żywotność. Zatem najlepiej od razu zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i przekonaj się osobiście — dzięki naszym markowej jakości środkom pomocniczym z dziedziny zabezpieczania transportu i ładunków zaoszczędzisz sobie koszty drogich napraw i kłopotliwych okresów przestoju.


Wiele różnych modeli umożliwia dokonanie zakupu dostosowanego do konkretnych potrzeb 

Wiele różnych modeli umożliwia dokonanie zakupu dostosowanego do konkretnych potrzeb

Z pewnością nie uszło Twojej uwadze, że oferujemy profile ostrzegawczo-ochronne w wyjątkowo szerokiej gamie. Czy to do ścian, pojazdów, drzwi lub na krawędzie blatów — wyszukaj dla siebie w naszej bogatej ofercie dokładnie takie profile, jakich potrzebujesz dla swojej firmy bądź też do własnego użytku w sferze prywatnej. W zależności od modelu nadają się one również oczywiście doskonale do maszyn, regałów i kształtowników teowych, czyli tak zwanych teowników. Rzecz jasna przy każdym produkcie znajdziesz zawsze wyczerpujący opis, obejmujący również możliwe obszary zastosowań. Ułatwia to dokonanie wyboru, zwłaszcza że ilustracje naszych produktów można dodatkowo powiększać, tak więc widok jest wyjątkowo szczegółowy. A jeśli potem mimo to pewne kwestie pozostaną nierozstrzygnięte — zadzwoń lub napisz do nas! Nasi eksperci dysponują ogromnym doświadczeniem, wiedzą fachową i kompetencjami i chętnie doradzą Tobie w sprawie naszych sprawdzonych profili ostrzegawczo-ochronnych!