Oznakowania punktowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Oznakowania punktowe — wysoka intensywność świecenia i wyjątkowa wytrzymałość 

Oznakowania punktowe — wysoka intensywność świecenia i wyjątkowa wytrzymałość

Niezależnie od tego, czy chcesz oznakować miejsca wykonywania robót budowlanych, wjazdy, miejsca parkingowe czy też strefy uspokojonego ruchu — bez odpowiednich oznakowań punktowych tego zamiaru raczej nie uda się zrealizować. Nawet w warunkach ograniczonej lub słabej widoczności są one wciąż dobrze rozpoznawalne dzięki niezwykle intensywnej jasności świecenia, dzięki czemu można skutecznie uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Nasze oznakowania punktowe świetnie nadają się do długiego i nieprzerywanego użytkowania, ponieważ są wyjątkowo wytrzymałe, nie wymagają prawie konserwacji ani utrzymania, i są tym samym prawie że niezniszczalne. Z tego względu mają istotne znaczenie dla dziedziny nowoczesnego zabezpieczenia ruchu drogowego.


Dobrze widoczne nawet o zmierzchu lub o zmroku

 

Dobrze widoczne nawet o zmierzchu lub o zmroku

Oznakowania punktowe muszą być dobrze widoczne również o zmierzchu, a także w ciemności. U nas znajdziesz więc także tylko takie modele, które w każdym przypadku spełniają to wymaganie. Oznakowania punktowe zostały z reguły zaopatrzone w odblaskowe paski lub oka, które oczywiście także po długim czasie użytkowania zachowują swoją funkcjonalność. Wykonane zostały z solidnego polipropylenu albo z wyjątkowo wytrzymałego kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego (ABS) — oba materiały są znane ze swoich właściwości odpornościowych i zdołały się już w przeszłości sprawdzić niezliczoną ilość razy. A tak w ogóle: Aby umożliwić optymalne dostosowanie zamówienia do Twoich indywidualnych potrzeb, oferujemy szeroki wybór różnych kształtów i wymiarów. Czy mają być prostokątne, okrągłe, owalne czy kwadratowe — u nas znajdziesz dokładnie te oznakowania punktowe, których potrzebujesz do oznaczenia określonego obszaru! Jeśli nie masz pewności, które modele najlepiej pasują do planowanego przedsięwzięcia, oczywiście zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem naszej infolinii doradczej. Będzie tam już na Ciebie czekać któryś z naszych wykwalifikowanych ekspertów, który może udzielić Tobie wielu cennych wskazówek i rad!


Niedrogie, a mimo to niesamowicie cenne

 Niedrogie, a mimo to niesamowicie cenne


Mimo że nasze oznakowania punktowe są niedrogie, to jednak oddają niesamowicie cenne usługi, tak więc bardzo szybko może okazać się, że także i w Twojej firmie będą nie do zastąpienia. W idealnym przypadku należałoby zadbać od razu o niewielki zapas, gdyż mimo że te oznakowania punktowe są niemal zawsze od ręki gotowe do dostawy, nie trzeba by było wówczas brać pod uwagę żadnych okresów oczekiwania i można by także bez skrępowania reagować na dynamicznie lub w nieoczekiwany sposób zachodzące sytuacje. A tak w ogóle: W tym kontekście chcielibyśmy jeszcze polecić nasz biuletyn. Jeśli zapiszesz się na tę bezpłatną i niezobowiązującą usługę, nigdy więcej nie przegapisz już żadnych nowości z działu zabezpieczenia ruchu drogowego. Regularnie i punktualnie będziemy Cię informować o interesujących nowościach, ofertach specjalnych i promocjach, tak że zawsze będziesz na bieżąco. Jeżeli więc wkrótce uzupełnimy i jeszcze bardziej uatrakcyjnimy nasz asortyment w segmencie oznakowań punktowych, wówczas dowiesz się o tym wyjątkowo szybko i będziesz mieć od razu możliwość z tego skorzystać! Nie przegap tej okazji!