Zabezpieczenie ruchu drogowego

Zabezpieczenie ruchu drogowego — w celu zapobieżenia wypadkom

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Optymalne zabezpieczenie ruchu drogowego dla Twojego przedsiębiorstwa

Optymalne zabezpieczenie ruchu drogowego dla Twojego przedsiębiorstwa

Profesjonalne zabezpieczanie ruchu drogowego powinno mieć najwyższy priorytet w każdej firmie. Tylko w ten sposób można zawczasu wyeliminować potencjalne źródła zagrożeń, które mogłyby się pojawić w przyszłości, tak aby nie dochodziło do poważnych wypadków i związanych z nimi okresów przestoju w pracy. Przedsiębiorcy, którzy myślą przewidująco i dbają o to, by umożliwić szybkie i wyraźne oznakowanie przeszkód, są tym samym w wyraźnie korzystniejszej sytuacji i udowadniają swoje poczucie odpowiedzialności i roztropność. Pokaż i Ty, że zależy Tobie na bezpieczeństwie pracowników, pojazdów i towarów, i zawczasu wyposaż swoją firmę w niezbędny sprzęt.

Najważniejsze środki pomocnicze z zakresu zabezpieczania ruchu drogowego

Najważniejsze środki pomocnicze z zakresu zabezpieczania ruchu drogowego

Gama produktów tej kategorii jest w naszym sklepie nadzwyczaj zróżnicowana. Dość istotny obszar wypełniają nasze elastyczne słupki odgradzające. Świecą w świetle dziennym, są odblaskowe, dostępne w kilku różnych kolorach, a także zapewniają niezawodne i rzucające się w oczy oznaczenie odgrodzonych stref. Poza tym oczywiście są zdolne do ponownego wyprostowania się, co w praktyce niemal wyklucza możliwość uszkodzenia pojazdu. Również nieodzowne — stożki drogowe, które są u nas dostępne w bardzo bogatym wyborze. Czy to w wersji sześciokątnej bądź wyposażone w użyteczne światła odblaskowe, czy też zaopatrzone w wyjątkowo ciężką stopkę lub świecące w świetle dziennym — nasze stożki drogowe absolutnie niezawodnie oznakowują miejsca niebezpieczne i przeszkody. Jeżeli natomiast chcesz zamieścić wskazówki ostrzegawcze, wówczas do tego celu świetnie nadają nasze znaki drogowe i tablice kierujące. Są one oznaczone rozmaitymi symbolami, ale można je także oczywiście nabyć w wersji bez nadruku. W ten sposób jest się przygotowanym na prawie każdą sytuację i można szybko i rozważnie reagować.

Progi zwalniające i oznakowania punktowe

Progi zwalniające i oznakowania punktowe

Do prawidłowego i optymalnego zabezpieczenia ruchu drogowego powinny również należeć progi zwalniające i oznakowania punktowe. Podczas gdy przy użyciu progów zwalniających zapewnia się podniesienie poziomu bezpieczeństwa na terenie przedsiębiorstwa, za pomocą oznakowań punktowych można wyeksponować miejsca parkingowe, strefy uspokojonego ruchu bądź też rozgraniczenie pasów jezdni. Posługiwanie się nimi jest zresztą zupełnie łatwe i nieskomplikowane, ponieważ instalacja odbywa się przy pomocy wytrzymałych gwoździ skrętnych. Nasze oznakowania punktowe odznaczają się bardzo wysoką intensywnością świecenia i nie wymagają prawie w ogóle konserwacji bądź utrzymania. Z tego względu świetnie nadają się do długotrwałego i nieprzerywanego użytkowania. Kolejny segment produktów obejmuje nasze najwyższej jakości profile ochronne i zderzeniowe. Skutecznie zapobiegają poważnym stłuczeniom i uszkodzeniom powstającym wskutek uderzenia, stanowią zatem istotny element zabezpieczenia ruchu drogowego na terenie zakładu. Profile można przycinać ściśle według potrzeb zwykłym nożem tapicerskim, tak więc są bardzo elastyczne w stosowaniu. Również i w tym przypadku instalację można przeprowadzić bardzo szybko, gdyż na odwrocie naszych profili umieszczone są paski mocno przywierającej taśmy klejącej. Ponadto duże upały ani zimowe mrozy nie są w stanie im nijak zaszkodzić, ponieważ są w zupełności odporne na działanie temperatury w przedziale od −40 °C do +100 °C.
Przekonasz się więc, że już dzięki takiemu drobnemu sprzętowi można uzyskać spore zabezpieczenie ruchu drogowego w swoim przedsiębiorstwie. Wyeliminuj źródła zbędnych zagrożeń i chroń zdrowie swoich pracowników oraz wartość swoich pojazdów i towarów.