Zestawy zabezpieczeń i zestawy ratownicze

Zestawy zabezpieczeń i zestawy ratownicze

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Zestawy zabezpieczeń i zestawy ratownicze — dla bezpiecznej i zgodnej z przepisami pracy na zawrotnych wysokościach 

Zestawy zabezpieczeń i zestawy ratownicze — dla bezpiecznej i zgodnej z przepisami pracy na zawrotnych wysokościach
Osoby pracujące na znacznej wysokości muszą być odpowiednio zabezpieczone. Profesjonalne wyposażenie jest przy tym rzeczą absolutnie niezbędną, ponieważ w przeciwnym razie konsekwencją tego mogą być poważne, a w najgorszym razie nawet i śmiertelne wypadki. Dlatego też w każdym przypadku wybierz zestawy zabezpieczeń i zestawy ratownicze w markowej jakości. Jeszcze przed sprzedażą starannej kontroli muszą być poddane przede wszystkim urządzenia samohamowne, aby również w razie wypadku mogły zareagować z całkowitą niezawodnością. A na wypadek gdyby ktoś po ewentualnym upadku znalazł się kiedyś w takim położeniu, z którego nie będzie już w stanie uwolnić się o własnych siłach, sprawdzony zestaw ratowniczy musi znajdować się w zasięgu ręki, aby można było niezwłocznie wszcząć akcję ratowniczą i działania związane z udzieleniem pomocy. Zestawy zabezpieczeń i zestawy ratownicze, które można znaleźć w naszym sklepie, imponują najwyższą niemiecką jakością („Made in Germany”) i odznaczają się bezwzględnie profesjonalnym, najwyższej klasy wykonaniem. Spośród wielu modeli i zestawów wybierz te produkty, które są optymalnie dostosowane do wymagań Twojego przedsiębiorstwa.


Masz wybór: Standard, Premium lub Profi

 Masz wybór: Standard, Premium lub Profi


Chociaż nasze zestawy zabezpieczeń i zestawy ratownicze z zasady charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością, niemniej jednak możesz wybrać którąś z różnych konfiguracji. I tak, na przykład, do prac na rusztowaniach oraz podczas wykonywania konstrukcji stalowych z reguły wystarczy w zupełności wersja Standard, z kolei wariant Premium jest przeznaczony również do stosowania na dachach spadzistych i płaskich. Nasz zestaw Profi można natomiast również wykorzystać do prac przy stolarce okiennej oraz prac elewacyjnych. Nasze zestawy ratownicze różnią się przede wszystkim długością liny z oplotem — w tym zakresie można wybrać między 20 a 40 m. Zdecyduj zatem według własnego uznania na podstawie warunków panujących w Twojej firmie i chroń życie swoich pracowników! A tak w ogóle: Odpowiednie torby do zabezpieczenia względnie transportu sprzętu dostarczamy rzecz jasna od razu w zestawie. Wraz z naszymi zestawami ratowniczymi otrzymasz ponadto szczegółową i zrozumiałą instrukcję obsługi.


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące naszych produktów

 Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące naszych produktów


Chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji na temat naszych zestawów zabezpieczeń i zestawów ratowniczych? Nie ma sprawy! W przypadku wszelkich pytań dotyczących naszych produktów nasza infolinia doradcza jest do Twojej dyspozycji. Nasz przyjazny zespół obsługi klienta składa się z kompetentnych i uczestniczących w regularnych szkoleniach ekspertów dysponujących bogatym doświadczeniem i rozległą wiedzą fachową. Skorzystaj z porad naszych specjalistów i skonfiguruj w pełni indywidualny zestaw sprzętowy, który będzie idealnie dostosowany do wymagań Twojej firmy. Już od wartości towaru netto w wysokości 150 € realizujemy dostawy bez doliczania jakichkolwiek kosztów wysyłki, tak więc odniesiesz korzyść nie tylko dzięki naszym atrakcyjnym cenom, lecz także naszym przyjaznym dla klienta warunkom dostawy. Oczywiście ponadto masz możliwość wyboru pomiędzy wieloma dogodnymi sposobami zapłaty. Będziemy szczęśliwi, mogąc się przyczynić do zwiększenia bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie, dzięki naszym najwyższej jakości zestawom zabezpieczeń i zestawom ratowniczym i zapraszamy Cię serdecznie na wirtualną przechadzkę na zakupy po naszym sklepie.