W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Akcesoria do urządzeń samohamownych

Akcesoria do urządzeń samohamownych

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Akcesoria do urządzeń samohamownych — idealny poziom bezpieczeństwa dla Twojej firmy

 Akcesoria do urządzeń samohamownych — idealny poziom bezpieczeństwa dla Twojej firmy


Nigdzie tam, gdzie pracuje się na znacznej wysokości, nie powinno w żadnym razie zabraknąć niezawodnych urządzeń samohamownych wraz z akcesoriami. Taki sprzęt chroni pracowników przed poważnymi upadkami, a w sytuacji kryzysowej może nawet uratować życie. Dlatego też nie narażaj się nigdy na niepotrzebne ryzyko i zawczasu wyposaż swoją firmę w odpowiednie środki pomocnicze. Dobre urządzenia samohamowne z wyposażeniem dodatkowym nie muszą być w dzisiejszych czasach w żadnym razie horrendalnie drogie, zwłaszcza że nabytek ten dzięki swojej bardzo długiej żywotności zawsze się opłaci. Zapraszamy na wirtualną przechadzkę na zakupy po naszym sklepie internetowym i cieszymy się, że interesują Cię nasze produkty. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo środków pomocniczych najwyższej klasy zarówno pod względem technicznym, jak i funkcjonalnym, które nie tylko zapewnią bezpieczny transport Twoich towarów, lecz także będą chronić życie Twoich pracowników. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości markowe artykuły, które jeszcze przed sprzedażą poddajemy ścisłej i regularnej kontroli.


Urządzenia samohamowne wraz z akcesoriami — optymalne wyposażenie dla Twojej firmy

 Urządzenia samohamowne wraz z akcesoriami — optymalne wyposażenie dla Twojej firmy


Jeżeli zadajesz sobie teraz pytanie, które specjalne elementy wyposażenia dodatkowego do urządzeń samohamownych są w ogóle wymagane bądź dostępne, pragniemy w tym miejscu zaprezentować kilka przykładów. I tak mamy w naszej ofercie między innymi solidne mocowania szybkozmienne do trójnogów, które są przeznaczone do urządzeń z liną stalową o długości do 30 m. Poza tym oferujemy wyjątkowo wytrzymały napęd łańcuchowy z osłoną do bębna zwijającego, który znajduje zastosowanie w urządzeniach samohamownych z ratowniczymi mechanizmami podnoszenia. Jednakże nasz asortyment obejmuje oczywiście również lekkobieżne krążki zwrotne do lin stalowych, a także solidne wsporniki ścienne. Masz jeszcze pewne wątpliwości, które akcesoria będą szczególnie dobrze współpracować z posiadanymi przez Ciebie urządzeniami samohamownymi? W Twojej firmie wymagane jest uwzględnienie specjalnych wymagań? Nie ma problemu, skorzystaj po prostu z porady naszych doświadczonych specjalistów! Nasza infolinia doradcza jest bowiem do Twojej dyspozycji w dni robocze już od godziny 8:00, tak więc szybko będzie można wyjaśnić otwarte kwestie. Oprócz tego rzecz jasna możesz nam przesłać również wiadomość pocztą elektroniczną bądź za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego!


Mieć na oku zawsze to, co najważniejsze

 

Mieć na oku zawsze to, co najważniejsze
Jeśli zechcesz otrzymywać raz w miesiącu interesujące informacje o nowościach z dziedziny zabezpieczania ładunków, zapisz się najlepiej jeszcze dziś na nasz bezpłatny biuletyn. W ten sposób w przyszłości nie przegapisz już żadnych atrakcji, nowinek ani okazji, mogąc wyjątkowo szybko zareagować na promocje bądź kuszące oferty. Poza tym z pewnością nie uszło już Twojej uwadze, że nasz sklep został wyróżniony znakiem jakości Trusted Shops. Dla Ciebie oznacza to, że Twoje zakupy są w każdym przypadku w 100% bezpieczne, całkowicie niezależnie od wybranego przez Ciebie sposobu zapłaty. Krótkie terminy dostawy, niska zryczałtowana opłata za wysyłkę, a także niedoliczanie kosztów wysyłki do zamówień o wartości minimalnej w wysokości 150 € są dla nas również sprawą oczywistą. Zatem jeśli rozglądasz się za produktami z działu akcesoriów do zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, to nie tylko je u nas znajdziesz, lecz także będziesz mieć równocześnie sposobność z przyjemnością skorzystać z doskonałej obsługi.