Urządzenia samohamowne

Urządzenia samohamowne

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Wyłącznie z niezawodnym zabezpieczeniem przed upadkiem z wysokości

Wyłącznie z niezawodnym zabezpieczeniem przed upadkiem z wysokości

Ten, kto w firmie chce wdrapać się wysoko w górę, nie obejdzie się bez absolutnie pewnego i niezawodnego zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości. Przebywanie i praca w obszarach, w których istnieje zagrożenie upadkiem z wysokości, mogłyby w przeciwnym razie doprowadzić do sytuacji zagrożenia życia. Przedsiębiorcy powinni zatem koniecznie pomyśleć o bezpieczeństwie swoich pracowników i wyposażyć swoją firmę w nowoczesny system zabezpieczeń. Oferujemy go w serwisie Ladungssicherung.eu (Zabezpieczanie ładunków) w bardzo szerokiej gamie i bogatym wyborze. Czy jest to solidny sprzęt najwyższej klasy z korpusem z tworzywa sztucznego lub aluminium, wersja dla profesjonalistów bądź model ze zintegrowanym ratowniczym mechanizmem podnoszenia — zdrowie Twoich pracowników powinno być warte tego nabytku. 

Optymalne zabezpieczenie za niewielką cenę

Optymalne zabezpieczenie za niewielką cenę 

Urządzenia samohamowne zgodne z normą EN 360:2002 są dostępne już w nad wyraz korzystnej cenie, tak więc w żaden sposób nie nadwerężą budżetu firmy. Tym niemniej ich jakość rzecz jasna może mówić sama za siebie — nasze systemy są oczywiście przetestowane i certyfikowane przez jednostkę badawczo-certyfikacyjną Komitetu Technicznego „Środki ochrony indywidualnej”, tak więc można na nich zawsze w zupełności polegać. Certyfikat gwarantuje sprawność danych systemów nawet w arcytrudnych sytuacjach  — mróz, wysoka wilgotność i upał to przy tym jedynie wybrane przykłady. W końcu nasza dewiza brzmi „Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie”, ponieważ kto w sferze zawodowej nieustannie daje z siebie wszystko, co najlepsze, zasługuje również na najlepsze systemy zabezpieczeń. Dlatego też liny ze stali ocynkowanej, solidne korpusy, które wedle życzenia mogą być wykonane z tworzywa sztucznego bądź aluminium, jak również niewymagająca częstej konserwacji technologia są także sprawą oczywistą. Jeżeli wybierzesz model z ratowniczym mechanizmem podnoszenia, urządzenie będzie dodatkowo zaopatrzone we wciągarkę o dużej nośności, co umożliwi szybkie i absolutnie bezpieczne udzielenie nagłej pomocy osobie poszkodowanej. To może mieć bardzo duże znaczenie przede wszystkim w przypadku pracy w kanałach lub studzienkach, ponieważ tam zawsze istnieje niebezpieczeństwo wycieku gazu. 

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości plus zestaw ratowniczy — większego bezpieczeństwa zapewnić nie można

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości plus zestaw ratowniczy — większego bezpieczeństwa zapewnić nie można 

Ponadto oferujemy w naszym sklepie także specjalnie opracowany zestaw ratowniczy. Ten, kto po ewentualnym upadku zdany jest na pomoc z zewnątrz, ponieważ nie może się już o własnych siłach wyzwolić z położenia, w którym się znajduje, nie obejdzie się bez tego zestawu, który może niekiedy nawet uratować życie. Zestaw ten składa się z wykonanego w najwyższej klasie jakości urządzenia do opuszczania zaopatrzonego w ratowniczy mechanizm podnoszenia, który został specjalne opracowany do zastosowania mobilnego. Solidna lina z oplotem ma długość 20 m, a masa własna całego zestawu wynosi zaledwie 6,2 kg. Dla perspektywicznego i kompleksowego zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości zestaw ratowniczy jest niemal nieodzowny. Czas dostawy wynosi około jednego do dwóch tygodni, dzięki czemu już w krótkim czasie również i w Twojej firmie zadba on o optymalne bezpieczeństwo.

Nie może zabraknąć solidnego wspornika ściennego

Nie może zabraknąć solidnego wspornika ściennego 

Oczywiście w naszej ofercie mamy również solidne wsporniki ścienne do urządzeń samohamownych z ratowniczym mechanizmem podnoszenia. Są one wykonane z odpornej na korozję stali szlachetnej i umożliwiają nachylenie pod trzema różnymi kątami. Chodzi przy tym o tak zwane wsporniki ścienne szybkozmienne, które pod względem solidności i trwałości nie pozostawiają niczego do życzenia. Są one przeznaczone do wszystkich systemów zabezpieczeń typu HRA (urządzenie samohamowne [H] z ratowniczym mechanizmem podnoszenia [R] i funkcją opuszczania [A]) o wymiarach od 9,5 do 24 m i dopełniają optymalne zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości w Twoim przedsiębiorstwie.