Akcesoria do trójnogów

Akcesoria do trójnogów

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Kupowanie najwyższej jakości akcesoriów do trójnogów w Internecie

Kupowanie najwyższej jakości akcesoriów do trójnogów w Internecie

Podstawą każdego profesjonalnego zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości jest z reguły trójnóg. Minimalizuje on ryzyko poważnych wypadków i codziennie oddaje cenne usługi. Nie mniej ważne są jednak również odpowiednie akcesoria do trójnogów. Klasa ich wykonania powinna być z zasady tak samo wysoka jak urządzenia podstawowego, a ponadto powinny się odznaczać się solidną i trwałą jakością. W naszym sklepie internetowym otrzymasz dokładnie te akcesoria, których potrzebujesz dla realizacji swoich potrzeb. Oczywiście chodzi przy tym wyłącznie o sprawdzone markowe produkty, które spełniają wymogi wszystkich obowiązujących dyrektyw, a także na wstępie pomyślnie przeszły kompleksowe testy. Nasze szczegółowe opisy dostarczają wszystkich istotnych informacji, tak więc i Ty zawsze będziesz znać ich właściwości techniczne.

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości dla profesjonalistów

 Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości dla profesjonalistów

Jakie akcesoria do trójnogów czekają u nas na Ciebie? Dbamy o możliwie najbardziej wszechstronną paletę produktów i dlatego też oferujemy bardzo zróżnicowany asortyment akcesoriów do trójnogów wszelkiego rodzaju. I tak, na przykład, w ofercie mamy niemalże już niezniszczalne krążki zwrotne, które rzecz jasna zostały wyposażone w niezwykle wytrzymałe haki karabinkowe ze stali (hak karabinkowy ze stali jest dostępny oddzielnie, nie w zestawie). Są one przeznaczone do lin stalowych o średnicy 6 mm i obracają się z wyjątkową lekkością. Również i pełne zestawy wciągarek wchodzą oczywiście w skład naszego asortymentu. Gwarantują one płynne podnoszenie i opuszczanie ciężarów i są wyposażone w linę ze stali ocynkowanej. Maksymalne obciążenie znamionowe wynosi 300 kg. Ponadto możemy oczywiście zaoferować również rozmaite mocowania szybkozmienne. Są one szczególnie użyteczne i zdołały się już niezliczoną ilość razy sprawdzić w praktyce. Najlepiej samodzielnie rozejrzyj się w naszym sklepie internetowym — w naszej ofercie mamy akcesoria do trójnogów od profesjonalistów dla profesjonalistów!

Często nawet z bezpłatną wysyłką

Często nawet z bezpłatną wysyłką

Jeżeli potrzebujesz wciągarki do swojego trójnoga, prześlemy ten artykuł do Ciebie bez doliczania jakichkolwiek kosztów wysyłki. Dotyczy to zresztą wszystkich zamówień o wartości towaru netto przekraczającej 150 €. W przypadku wszystkich pozostałych zamówień doliczamy przystępny zryczałtowany koszt wysyłki, którego wysokość można znaleźć w opisach poszczególnych produktów. Rzecz jasna możesz u nas wybrać dogodną spośród wszystkich popularnych metod płatności. Nie masz pewności, które akcesoria do trójnogów najlepiej będzie pasował do posiadanego przez Ciebie urządzenia bądź najlepiej spełniał wymagania Twojej firmy? Nie ma problemu — wystarczy do nas zadzwonić: przeszkolony zespół naszej infolinii doradczej oczekuje już z radością na Twój telefon i oczywiście chętnie odda się do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkiego rodzaju pytania! Profesjonalne zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości przecież uratować życie — w żadnym razie nie może przy tym brakować odpowiednich akcesoriów do trójnogów!