Trójnóg

Trójnóg

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Czy kiedykolwiek przyjść do pracy z wysokiej jakości statywu ? 

Haben Sie Ihren Betrieb schon mit einem hochwertigen Dreibaum ausgestattet?


Czy Twoja firma jest już wyposażona w najwyższej jakości trójnóg? Do środków ochrony indywidualnej przed upadkiem z wysokości należy bez wątpienia najwyższej jakości trójnóg. Do opuszczania na linie, utrzymywania, ewakuowania i amortyzowania upadku osób jest on wprost nieodzowny, zwłaszcza że dzisiejsze ultranowoczesne modele dają się niezwykle łatwo i szybko rozstawiać. Oferujemy w naszym sklepie różne trójnogi, jednakże wszystkie one charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i maksymalną stabilnością. W obrębie opisów poszczególnych produktów znajdziesz wszystkie istotne dane szczegółowe i informacje o danym modelu, co umożliwi Tobie dokonanie indywidualnego wyboru, który z trójnogów szczególnie dobrze nadaje się do realizacji celów Twojej firmy. Mimo to rzecz jasna nie zawsze łatwo jest dostosować zakupy do własnych potrzeb, gdyż istnieją różne czynniki, które odgrywają przy tym pewną rolę. W związku z tym oczywiście z przyjemnością służymy pomocą i radą, a także mamy przygotowane dla Ciebie różne wskazówki i kryteria wyboru. Wystarczy do nas zadzwonić — przyjazny zespół naszej infolinii doradczej udzieli kompetentnych, zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.


Poświęcimy Tobie wiele czasu

 Poświęcimy Tobie wiele czasu


Czy masz na uwadze jakiś konkretny trójnóg, ale brak jeszcze Tobie pewności, czy sprosta on w ogóle wymaganiom Twojego przedsiębiorstwa? Skorzystaj ze szczegółowych porad naszych ekspertów! U nas nie natkniesz się na przebiegłych speców od sprzedaży, lecz spotkasz się z zespołem składającym się z prawdziwych specjalistów dysponujących najnowszą wiedzą techniczną i znajomością przepisów. Nasz wykwalifikowany personel może oczywiście także podpowiedzieć, czy do danego trójnoga wymagane są ewentualnie jakieś akcesoria, a jeśli tak, to jakie. Wówczas odpowiednie mocowania, krążki zwrotne i wciągarki znajdziesz rzecz jasna również w naszej bogatej ofercie. A tak w ogóle: Czy wiesz już, że z zasady nie doliczamy żadnych kosztów wysyłki, o ile wartość towaru netto przekracza 150 €? Oznacza to, że każdy trójnóg dostarczamy bez doliczania kosztów wysyłki, co biorąc pod uwagę już i tak bezkonkurencyjnie atrakcyjne ceny, opłaca się od razu podwójnie. A jeśli chodzi o warunki płatności — w tym zakresie możesz zupełnie indywidualnie zdecydować, który sposób zapłaty jest dla Ciebie szczególnie korzystny i wygodny, gdyż umożliwiamy od razu skorzystanie z wielu różnych opcji.


U nas nie ma długich czasów oczekiwania

 U nas nie ma długich czasów oczekiwania


Niezależnie od tego, czy zakupisz u nas teraz trójnóg czy wybierzesz któryś z naszych niezliczonych innych produktów — nigdy nie będziesz długo czekać na dostawę. Nasz praktyczny system sygnalizacyjny udzieli Tobie w tym względzie ważnych wskazówek jeszcze przed zakupem. Zielona kropka sygnalizuje na przykład, że artykuł, którego to dotyczy, jest od ręki gotowy do wysyłki, natomiast żółta kropka wskazuje czas dostawy wynoszący od jednego do dwóch tygodni. Dzięki temu wiesz już na etapie składania zamówienia, kiedy wybrany trójnóg dotrze do Twojej firmy. Życzymy przyjemnego przeglądania i udanych zakupów i będziemy szczęśliwi, jeśli dzięki naszym wybranym markowym produktom będziemy mogli się skutecznie przyczynić do poprawy bezpieczeństwa w Twojej firmie.