W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Systemy pasowe (uprzęże)

Systemy pasowe (uprzęże)

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Uprzęże — ochrona i ratowanie życia 

Uprzęże — ochrona i ratowanie życia

Gdy w grę wchodzi ochrona, a w sytuacji kryzysowej nawet ratowanie życia pracowników, żadne przedsiębiorstwo nie powinno rezygnować ze sprzętu najwyższej jakości. Szczególnie istotne pod tym względem są wytrzymałe uprzęże. Tak zwane szelki bezpieczeństwa i szelki ratownicze służą do ochrony osób przed upadkami z wysokości i zabezpieczają je podczas ewentualnej akcji ratowniczej. Osoby przebywające, a także pracujące w obszarach, w których istnieje zagrożenie upadkiem z wysokości, powinny być z zasady zawsze wyposażone w taką uprząż. Nasze modele są przeznaczone do użytku między innymi także w studzienkach, podczas zjeżdżania w głąb zbiorników i przebywania w obiektach technologicznych służących do oczyszczania ścieków, tak więc mogą one znajdować wszechstronnie zastosowanie. Trzy zapięcia zatrzaskowe są ponadto bardzo łatwe w obsłudze, a jednocześnie także wyjątkowo wytrzymałe i solidne.


Indywidualnie konfigurowalny rozmiar

 Indywidualnie konfigurowalny rozmiar


Opasanie nóg i ramion w naszych uprzężach jest z reguły indywidualnie konfigurowalne, tak więc szelki bezpieczeństwa i szelki ratownicze można całkowicie bezproblemowo dopasować do danego rozmiaru ciała. Wybierz w naszym sklepie odpowiedni spośród kilku różnych wariantów — model podstawowy jest szczególnie atrakcyjny cenowo i przeznaczony do użytku przy montażu rusztowań lub w przemyśle. Ponadto również w swojej ofercie mamy oczywiście kilka szczególnie uniwersalnych modeli, które można wykorzystać także do prac kanałowych i jako urządzenie zabezpieczające przed upadkiem przy wchodzeniu na wysokie obiekty. Jeżeli nadal będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, z przyjemnością odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania. Wystarczy do nas napisać wiadomość pocztą elektroniczną, skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego lub — jeszcze lepiej i szybciej — po prostu zadzwonić. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 i będziemy szczęśliwi, mogąc Tobie pomóc. Przy telefonie czekają na Ciebie oczywiście wyłącznie doświadczeni specjaliści dysponujący szerokimi kompetencjami technicznymi i rozległą wiedzą fachową.


Twoje zakupy w naszym sklepie — bezpieczne i całkowicie bez ryzyka

 Twoje zakupy w naszym sklepie — bezpieczne i całkowicie bez ryzyka


Niezależnie od tego jednak, czy interesują Cię nasze profesjonalne uprzęże czy potrzebujesz któregoś z wielu innych produktów z naszej oferty, u nas oczywiście w każdym przypadku dokonasz absolutnie bezpiecznego zakupu bez jakiegokolwiek ryzyka. Zupełnie obojętnie, który sposób zapłaty wybierzesz — zostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops i tym samym gwarantujemy kompleksową i niezawodną ochronę kupujących. Pragniemy, by zakupy w naszym sklepie zawsze sprawiały Tobie satysfakcję, dlatego też w swojej ofercie mamy jedynie artykuły o sprawdzonej markowej jakości. Każdy produkt musi być u nas poddany regularnym i bardzo rygorystycznym kontrolom jakości, ponieważ pragniemy oferować jedynie artykuły autentycznie najwyższej klasy, które efektywnie poprawią bezpieczeństwo w firmie użytkownika. Do naszych uprzęży odnosi się to w stopniu szczególnym, ponieważ w sytuacji kryzysowej szelki bezpieczeństwa i szelki ratownicze muszą być w stanie w końcu z miejsca ratować życie. Także i Ty w swoim przedsiębiorstwie dmuchaj na zimne i chroń swoich pracowników przy pomocy najwyższej jakości uprzęży w profesjonalnym wydaniu.