Pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie

Pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie — wygodne i całkowicie bezpieczne 

Pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie — wygodne i całkowicie bezpieczne
Pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie powinny rzecz jasna przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo, tym niemniej ważne jest również, by nie przeszkadzały w wykonywaniu pracy i były możliwie jak najwygodniejsze. Jeżeli pas przylega zbyt ciasno, a co gorsza nawet boleśnie się wrzyna, praca staje się bardzo kłopotliwa i można ją wykonywać jedynie z wielkim trudem. Z tego względu nasze pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie zostały wyposażone w wyjątkowo szerokie oparcie dla pleców, co zapewnia nie tylko większe bezpieczeństwo, lecz także najwyższy możliwy komfort noszenia. Poza tym wszystkie modele są wyposażone w praktyczne zapięcie zatrzaskowe, aby zakładanie pasa nie stało się czasochłonną sprawą. Najwyższej jakości poliamidowa taśma pasa odznacza się ogromną wytrzymałością i długą żywotnością.


Wybierz odpowiedni spośród trzech różnych modeli

Wybierz odpowiedni spośród trzech różnych modeli

Nasze pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie są dostępne w trzech różnych wersjach: „Standard”, „Premium” oraz „Profi”. Wszystkie one imponują swoją najwyższej klasy niemiecką jakością („Made in Germany”) i świetnie nadają się do długiego i nieprzerywanego użytkowania, niemniej jednak oczywiście różnią się poszczególnymi detalami i właściwościami. Najlepiej zapoznaj się od razu z naszymi szczegółowymi opisami produktów, ponieważ w nich są zawarte wszystkie istotne dane i właściwości, dzięki którym z miejsca poznasz wszystkie zalety każdego modelu. Nasza wskazówka: Ilustracje produktów można powiększyć kliknięciem myszy! W ten sposób zyskasz od razu dokładny ogląd jakości wykonania, gdyż po powiększeniu nawet najdrobniejsze szwy będą wyraźnie widoczne. Wszystkie pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie odznaczają się niską masą własną i są zaopatrzone w różne ucha, do których bardzo łatwo można przymocować na przykład torby z narzędziami. Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat rozmaitych możliwości zastosowania? Nie ma sprawy, gdyż na takie i podobne sytuacje uruchomiliśmy naszą infolinię doradczą. Nasi eksperci z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i będą służyć pomocą i radą.


Nieodzowne do zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości 

Nieodzowne do zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości

Pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie są wprost niezbędne do nowoczesnego zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości. Dzięki najlepszym gatunkowo materiałom spełniają one nawet najwyższe wymagania i dlatego zapewniają pracownikom najlepszą możliwą ochronę. A jeśli interesują Cię jeszcze inne produkty z działu zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości — w naszym sklepie oferujemy oczywiście także urządzenia samohamowne, lonże, zestawy ratownicze  i rozmaite trójnogi. Po prostu rzuć okiem na nasz bogaty asortyment i wyposaż swoją firmę zgodnie z najnowszymi zdobyczami techniki. Czy wiesz, że począwszy już od wartości towaru w wysokości 150 € nie doliczamy kosztów wysyłki? Ponieważ nasze ceny już i tak są stale atrakcyjne, zakup kilku artykułów za jednym razem opłacalny jest więc podwójnie. Kolejna duża zaleta: terminy dostawy są nad wyraz krótkie. Nasze pasy ustalające pozycję i ograniczające przemieszczanie otrzymasz na przykład już w ciągu jednego do dwóch tygodni od momentu złożenia zamówienia, a do tego wiele produktów jest od ręki gotowych do wysyłki. Nawet krótkoterminowe zlecenia można w ten sposób zrealizować na czas.