Lonże asekuracyjne

Lonże asekuracyjne

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Lonże asekuracyjne — ważne środki pomocnicze do zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości

 Lonże asekuracyjne — ważne środki pomocnicze do zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości


Lonże asekuracyjne odgrywają ogromnie istotną rolę w zabezpieczeniu przed upadkiem z wysokości, ponieważ mają swój udział w ochronie zagrożonej takim upadkiem osoby. Poza tym mogą być bardzo wszechstronnie wykorzystywane. W zależności od zastosowania chodzi przy tym o wytrzymałe pętle asekuracyjne z liny stalowej, pętle asekuracyjne z taśmy albo lonże z taśmy ze zintegrowanym hakiem karabinkowym ze stali. W naszej ofercie mamy jednak również urządzenia samozaciskowe, które nawet w przypadku zabrudzeń i deszczowej pogody odznaczają się najlepszymi właściwościami bieżnymi i praktycznie nie wymagają konserwacji. Wszystkie te lonże asekuracyjne mogą przyczynić się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki solidnej jakości wykonania i ciągłym kontrolom jakości można na tych produktach zawsze polegać. Nie pozostawiają niczego do życzenia, jeśli chodzi o niezawodność działania, a także są nieskomplikowane i łatwe w obsłudze.


Najwyższej jakości lonże asekuracyjne w jakości najlepszych marek

Najwyższej jakości lonże asekuracyjne w jakości najlepszych marek

Nasz sklep to Twój niezawodny i kompetentny partner we wszystkich dziedzinach związanych z zabezpieczaniem ładunków i logistyką. Nasza asortyment, na który do tej pory złożyło się ponad 1500 artykułów, obejmuje wyłącznie produkty o sprawdzonej markowej jakości, spełniające nawet najwyższe wymagania i sprawdzające się w praktyce codziennie na nowo niezliczoną ilość razy. Regularne szkolenia uzupełniające naszych pracowników są dla nas sprawą równie oczywistą co kompleksowość świadczonych usług. Należy do nich przykład również profesjonalna infolinia doradcza, która wśród naszych klientów cieszy się dużą popularnością. W szczegółowej rozmowie telefonicznej można w końcu najlepiej wyjaśnić nierozwiązane kwestie — nie odmawiaj sobie i Ty tej możliwości, aby raz kiedyś porządnie „zawrócić głowę” naszym ekspertom i specjalistom. Nie ma zupełnie znaczenia, czy masz wątpliwości dotyczące wyboru naszych lonży asekuracyjnych bądź też chcesz zadać ogólne pytania na temat naszej oferty — w dni robocze od godziny 8:00 nasi przeszkoleni pracownicy czekają na Twój telefon!


Bądź zawsze na bieżąco

Bądź zawsze na bieżąco

Jeśli chcesz również po dokonaniu swojego zakupu regularnie otrzymywać informacje o nowych produktach, promocjach czy ofertach specjalnych, zapisz się na nasz bezpłatny biuletyn. W ten sposób niezawodnie i wyjątkowo szybko poznasz nie tylko wszystkie interesujące aktualności związane z segmentem lonży asekuracyjnych, lecz także ogólnie wszystkie wiadomości dotyczące zabezpieczania ładunków i logistyki. A tak w ogóle: Czy wiesz już, że co miesiąc przygotowujemy kilka szczególnych atrakcji? Nasze oferty miesiąca są w stosunku do cen katalogowych dostępne często nawet o 30% taniej. Ale podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia, tak i tutaj zastosowanie ma zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Dlatego też skorzystaj z naszych regularnych promocji i nie pozwól umknąć okazji, zanim również Twoja konkurencja wywęszy nasze wzbudzające już niemal sensację przeboje cenowe! Poza tym w zadowolenie mogą Cię wprawić nasze krótkie terminy dostawy. Większość naszych artykułów jest od ręki gotowa do wysyłki, w przypadku niektórych pozostałych produktów czas dostawy wynosi zaledwie od jednego do dwóch tygodni. Zatem w każdym przypadku warto co i rusz zaglądać ponownie do naszego sklepu! Teraz jednak życzymy najpierw interesującej przechadzki na zakupy po naszym wirtualnym świecie i przyjemnego wybierania odpowiednich lonży asekuracyjnych!