Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości (środki ochrony indywidualnej)

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości (środki ochrony indywidualnej) — bezpieczeństwo nawet na zawrotnej wysokości

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości — jesteśmy po stronie Twojego bezpieczeństwa

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości — jesteśmy po stronie Twojego bezpieczeństwa
W dziedzinie zabezpieczania przed upadkiem z wysokości na szczęście wiele się działo w ostatnich latach. Również i my jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy zaoferować najnowocześniejsze systemy, zestawy i urządzenia gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa, które zostały opracowane zgodnie z najnowszymi wynikami badań naukowych. Niezawodne i wysokiej jakości zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości może uratować życie w sytuacji kryzysowej i dlatego też nie może go zabraknąć w żadnej firmie.

Bezpieczna praca na zawrotnych wysokościach

Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości — jesteśmy po stronie Twojego bezpieczeństwa
Praca na znacznej wysokości stanowi ryzyko, które nie zawsze jest niegroźne, nawet jeśli z biegiem czasu wiele sytuacji staje się już rutyną. Niebezpieczeństwo poważnych bądź nawet w konsekwencji śmiertelnych upadków jest jednak zawsze bardzo wysokie i potęguje się jeszcze bardziej, gdy sięga się po niestabilne konstrukcje „domowej roboty”. Instalatorzy, monterzy, pracownicy przedsiębiorstw budowlanych, ale także i pracownicy, którym powierzono prace konserwacyjne, powinni w każdym przypadku stosować środki asekuracyjne prawnie wymagane przez branżowy zakład ubezpieczeń, aby móc tak bardzo, jak to tylko możliwe, zminimalizować wszelkie ryzyko. W naszym sklepie znajdziesz liczne produkty z dziedziny zabezpieczania przed upadkiem z wysokości, które nie tylko spełniają wszystkie wymagania obowiązujących dyrektyw i norm, lecz także równocześnie są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Stawiamy ma niemiecką jakość „Made in Germany” — postaw na bezpieczeństwo i wyposaż swoich pracowników i całą firmę w nasze profesjonalne produkty zabezpieczające.

Przygotowane na każdą sytuację

Przygotowane na każdą sytuację
Czy są to mające wszechstronne zastosowania uprzęże, urządzenia samohamowne z ratowniczym mechanizmem podnoszenia lub bez niego bądź też nawet nasze przetestowane trójnogi — zadbaj również i Ty o najwyższej klasy zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości i chroń życie swoje i Twoich pracowników. Ale ponieważ nawet najlepszy system jest bezwartościowy, gry użytkownik nie może go obsłużyć, na etapie wyboru naszych produktów położyliśmy szczególny nacisk na prostą a mimo to absolutnie bezpieczną obsługę. Poza tym systemy te działają w dowolnej pozycji ułożenia, tak więc mogą być wykorzystywane niemal wszędzie. Czy to na budowlach naziemnych, na dachach, na kominach bądź w innych obszarach, w których istnieje zagrożenie upadkiem z wysokości — profesjonalne i spełniające rygorystyczne wymagania pod względem jakości wyposażenie bezpieczeństwa szybko staje się nieocenione i stanowi nieodzowny element w wielu dziedzinach.

Masz jeszcze jakieś pytania? Z przyjemnością Tobie doradzimy!

Masz jeszcze jakieś pytania? Z przyjemnością Tobie doradzimy!
Jeżeli nie masz pewności, które systemy zabezpieczeń szczególnie dobrze odpowiadają wymaganiom Twojej firmy, możesz skontaktować się oczywiście z nami w dowolnym momencie. Czekamy na Twoją wiadomość, którą możesz przesłać za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, a z równą przyjemnością odpowiemy rzecz jasna na Twój telefon. Na naszej infolinii doradczej do Twojej dyspozycji są przeszkoleni pracownicy naszego zespołu obsługi klienta, którzy nie tylko posłużą pomocą w wyborze właściwych produktów, lecz także chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące kwestii zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości. A tak w ogóle: Począwszy od wartości towaru netto w wysokości 150 € dostawę realizujemy bez doliczania kosztów wysyłki! Ponadto oferujemy oczywiście także sposobność skorzystania z licznych dogodnych sposobów zapłaty. Nie zwlekaj więc zbyt długo i chroń życie swoich pracowników — nasze innowacyjne produkty z dziedziny zabezpieczania przed upadkiem z wysokości umożliwiają bezpieczną pracę nawet na wysokości, która przyprawia o zawrót głowy.