Zabezpieczania ładunków
Ochrona antypoślizgowa
Maty i wykładziny antypoślizgowe zwiększają tarcie i skutecznie zapobiegają przesuwanie się ładunku.
Pasy napinające i mocujące
Pasy ściągające należą do podstawowego wyposażenia w dziedzinie zabezpieczania ładunków i są nieodłącznym elementem każdej operacji ładunkowej.
Ochrona krawędziowa
Zabezpieczenie pasów mocujących i delikatnych towarów za pomocą ochrony krawędziowej.
Siatki zabezpieczające i plandeki
Siatki zabezpieczające i plandeki są naciągane na ładunek, zapobiegając tym samym jego przesuwaniu.
Poduszki sztauerskie
Poduszki sztauerskie pomagają wypełnić luki w przestrzeni ładunkowej, a tym samym stanowią element zamknięcia kształtowego.
Zestawy do samochodów osobowych i furgonetek
Zestawy do furgonetek i samochodów osobowych pomagają właściwie zabezpieczyć ładunek.
Łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe
Łańcuchy mocujące zabezpieczają ciężkie ładunki i opierają się działaniu agresywnych substancji.
Systemy mocowania
W systemy mocujące można doposażyć samochody ciężarowe, dostawcze bądź osobowe.
Przyrządy kontrolne i pomiarowe
Przyrządy kontrolne umożliwiają dokładny pomiar sił naprężenia wstępnego.
Nachhaltige Ladungssicherung

ZABEZPIECZENIE ŁADUNKU

Zabezpieczenie ładunku matami antypoślizgowymi, pasami mocującymi i innymi produktami

 Zabezpieczenie ładunku matami antypoślizgowymi, pasami mocującymi i innymi produktami

Wykorzystując kilka prostych ruchów i produktów, udaje się co roku uniknąć licznych wypadków na niemieckich drogach. Prawidłowe zamocowanie ładunku jest wymagane przez prawo i musi spełniać powszechnie uznane zasady zabezpieczania ładunków zawarte w serii wytycznych branżowych VDI 2700. Każdy rodzaj ładunku wymaga prawidłowego zabezpieczenia — w samochodzie ciężarowym, samochodzie osobowym, na przyczepie, w pojeździe z otwartą skrzynią ładunkową bądź w furgonetce. Odpowiedzialne za to są wszystkie osoby biorące udział w załadunku. Niewłaściwe zabezpieczenie ładunku przynosi co roku znaczne szkody ekonomiczne. Towarzystwa ubezpieczeniowe szacują, że przyczyną 20% wszystkich wypadków na niemieckich drogach jest nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku. Można temu przeciwdziałać poprzez zastosowanie wysokiej jakości produktów do zabezpieczenia ładunku. Wykazują one długą trwałość użytkową i mogą być intensywniej eksploatowane niż tak zwane „tanie produkty”.Poza tym wytrzymują większe obciążenia i nadają się również do użytku w zastosowaniach specjalnych.Ponad 1.700 produktów z naszego sklepu internetowego zadba o Twoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym

 Ponad 1.700 produktów z naszego sklepu internetowego zadba o Twoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Nasz sklep internetowy z asortymentem obejmującym ponad 1.700 artykułów oferuje szeroką gamę produktów do zabezpieczenia ładunku. Wszystkie wyroby spełniają wymagania wytycznej branżowej VDI 2700 i odznaczają się wysoką jakością. Potwierdzają to również takie instytucje jak Instytut Fraunhofera do spraw Przepływów Materiałowych i Logistyki, Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego Pojazdów DEKRA, Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego TÜV oraz Towarzystwo do spraw Logistyki Transportowej, Przeładunkowej i Magazynowej TUL-LOG. Poza tym nasze wyroby są produkowane w Niemczech. W naszym asortymencie mamy wszystkie artykuły potrzebne do prawidłowego zabezpieczenia ładunku. Od klasycznych wyrobów, takich jak maty antypoślizgowe, pasy ściągające i ochrona krawędziowa, aż po łańcuchy mocujące, poduszki sztauerskie, przyrządy pomiarowe i kompletne systemy mocujące — w naszym sklepie internetowym można znaleźć bardzo szeroki wybór produktów.

 

Bezpieczeństwo zarówno w transporcie, jak i podczas zakupów

 Bezpieczeństwo zarówno w transporcie, jak i podczas zakupów

Dokonując zakupu pasów ściągających i mocujących, mat antypoślizgowych i ochrony krawędziowej w sklepie internetowym LasiProfi, można mieć pewność wysokiej jakości artykułów. Ale poza tym podczas zakupów przez Internet w naszym sklepie zapewniamy również naszym klientom bezpieczeństwo i wysoki poziom obsługi. Dzięki przyznawanemu sprawdzonym sklepom znakowi jakości „TrustedShops” można nam zaufać, a wysyłkę organizujemy w sposób neutralny pod względem emisji CO₂ dzięki programowi bezwzględnego zera śladu węglowego — „Total Zero”. Akceptujemy oczywiście wszystkie bezpieczne metody płatności, a nasi klienci instytucjonalni mogą składać zamówienia płatne po otrzymaniu faktury.

 

Najwyższy poziom obsługi i profesjonalne doradztwo w dziedzinie zabezpieczania ładunków są dla nas oczywistością

 Najwyższy poziom obsługi i profesjonalne doradztwo w dziedzinie zabezpieczania ładunków są dla nas oczywistością

Bardzo ważną sprawą dla nas jest informowanie o zagrożeniach wynikających z niewłaściwego zabezpieczenia ładunku w ruchu drogowym. Dlatego też poza naszymi produktami w naszym serwisie internetowym udostępniamy również różnorodne materiały informacyjne. W naszych światach tematycznych można zasięgnąć informacji na temat innowacyjnych możliwości zapewnianych przez zabezpieczenie ładunku. Bo nie wszystkie furgonetki są wyposażone w optymalnie rozmieszczone punkty mocujące, lecz również w takim przypadku możemy zaoferować odpowiednie rozwiązania. W systemy mocujące można wyposażyć również pojazd będący już w eksploatacji, aby móc w nim bezpiecznie transportować towary. Nasz zespół zawsze chętnie odpowie na wszelkie pytania pod numerem telefonu +49 661- 380 998 80 Można się z nami skontaktować ponadto również za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź poprzez nasz formularz kontaktowy.