Zabezpieczaj ładunki przy użyciu belek blokujących

Przed rozpoczęciem jazdy ładunek należy odpowiednio zabezpieczyć, aby nie dopuścić do powstania szkód, nie narażać się na ryzyko ukarania grzywną, a przede wszystkim, aby zadbać o bezpieczeństwo. Pomocne mogą się w tym przypadku okazać drążki rozporowe, które można przesuwać w ładowni po szynie sufitowej do przodu i do tyłu. Dzięki temu nadają się do zabezpieczania w kierunku do tyłu wszelkiego rodzaju stabilnych ładunków. Są one na stałe zamocowane w suficie, a tym samym zawsze znajdują się na pokładzie, gdy są potrzebne. Z tego względu system ten jest naprawdę uniwersalnym rozwiązaniem gwarantującym bezpieczeństwo i niezawodność funkcjonowania oraz długą żywotność. W przypadku skrzyń do transportu butelek na paletach jest to nawet rozwiązanie standardowe.

Solidne i lekkie belki blokujące z aluminium prowadzone są po szynie

Drążki rozporowe są wykonane z solidnych profili aluminiowych i prowadzone po szynach wzdłuż sufitu pojazdu. Ten mechanizm obsługi jest nawet opatentowany. W ten sposób system optymalnie łączy w sobie maksymalny komfort użytkowania z błyskawicznym stosowaniem. Kolejną zaletą jest to, że belki blokujące, w przypadku gdy nie są już potrzebne, można „zaparkować” pod sufitem. W ten sposób nie zajmują one miejsca w ładowni, a ich obsługa jest błyskawiczna, łatwa a także ergonomiczna. Poza tym funkcjonalność ta jest pomocna przy załadunku i rozładunku, ponieważ belki blokujące nie stanowią żadnej przeszkody. Inną możliwością jest konstrukcja specjalna, w której przypadku dzięki zaopatrzeniu w czop podwójny belki można z ogromną łatwością wyjmować i wstawiać ponownie.

System charakteryzuje się znaczną siłą blokującą sięgającą nawet 8.000 daN

To rozwiązanie systemowe zapewnia wysoką zdolność mocowania, gdyż charakteryzuje się znaczną siłą blokującą sięgającą nawet 8.000 daN. Ta wysoka zdolność do znoszenia obciążeń gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa również w przypadku ładunków o znacznych masach. Jeżeli zachodzi konieczność zabezpieczenia ładunku również w kierunku na boki, na przykład w przypadku nierównej liczby palet, można to łatwo i szybko osiągnąć przy pomocy pasów mocujących, które przytwierdza się do centralnej belki blokującej. Dostarczymy ten system w postaci kompletnego pakietu, który zostanie wykonany w Niemczech na miarę, dostosowany do wymiarów Twojego pojazdu. W ten sposób będziesz w stanie optymalnie zabezpieczać stabilne ładunki wszelkiego rodzaju do celów transportowych. Zapraszamy do przyjrzenia się także jeszcze pozostałym rozwiązaniom przeznaczonym do innych ładunków. W naszym sklepie internetowym z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” z pewnością znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie. W przypadku jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować w dowolnej chwili za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego bądź też telefonicznie.