Ladungssicherung.eu — Twój kompetentny partner w dziedzinie zabezpieczania ładunków

Ladungssicherung.eu (Zabezpieczanie ładunków) to Twój kompetentny sklep internetowy z Fuldy oferujący artykuły do zabezpieczania ładunków i dla logistyki.

Nasze produkty

Jesteśmy właściwym kontaktem w sprawie bezpiecznego przetransportowania Twojej dostawy z jednego miejsca na drugie. U nas znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do nienagannego zabezpieczenia ładunku. Znajdziesz u nas wszystko — od A jak akcesoria lub antypoślizgowe wykładziny podłogowe przez odboje gumowe i systemy mocujące aż po Z jak zawiesia. Nasz zróżnicowany asortyment gwarantuje znalezienie odpowiednich produktów do zabezpieczenia Twojej dostawy. Oferujemy zawsze innowacyjne rozwiązania w niezmiennie wysokiej jakości. Przy tym w naszej ofercie mamy nie tylko produkty do zabezpieczania ładunków, lecz także wyroby służące do zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy. I tak, na przykład, w naszym asortymencie mamy progi zwalniające, stożki drogowe, jak również znaki drogowe i tablice kierujące, które zwiększają bezpieczeństwo i optymalizują organizację ruchu na terenie zakładu. Poza tym również osoby prywatne trafiają u nas pod właściwy adres, gdy mają zamiar bezpiecznie transportować w swoim samochodzie zakupy czy bagaże. Można u nas nabyć siatki zabezpieczające, a także wiele innych pomocy do samochodu osobowego i furgonetki. Zabezpieczenie ładunku nie oznacza jedynie tego, że jest on pewnie zapakowany w samochodzie osobowym lub ciężarowym i nie ulegnie uszkodzeniu, lecz także i to, że pojazd podczas transportu towarów pozostanie możliwie najlepiej chroniony przed uszkodzeniem. Przejrzyj naszą wszechstronną ofertę, aby znaleźć odpowiednią ochronę do krawędzi i ścian.

Nasz serwis

Wiemy, jak ważne jest dobre zabezpieczenie ładunku, dlatego też naszą ambicją jest sprzedawanie wyłącznie najwyższej jakości. Gwarantujemy wysoką jakość nie tylko w odniesieniu do naszych produktów, lecz także to, że nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach uzupełniających i są w tej dziedzinie zawsze na bieżąco. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować klientom najlepsze możliwe doradztwo. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasi pracownicy chętnie posłużą pomocą i radą. Naszym celem jako specjalisty w dziedzinie zabezpieczania ładunków i logistyki jest zyskanie zadowolenia i zaufania klientów dzięki wiedzy fachowej, rzetelnemu doradztwu i wiarygodnemu sklepowi internetowemu. W tym celu dostosowaliśmy się również do wytycznych serwisu Trusted Shops —  wiodącej jednostki certyfikującej bezpieczne sklepy internetowe znakiem jakości. Niniejszym gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów i płatności w naszym sklepie. Nie tylko naszym produktom, lecz także naszemu sklepowi przyświeca motto: 100% bezpieczeństwa.

Przyjemnych zakupów!
Personel sklepu LasiProfi