W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Wykonujemy specjalne wersje licznych produktów do zabezpieczania ładunków

W naszym sklepie internetowym z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” można zamówić także liczne wersje specjalne produktów, które wykonywane są dokładnie według życzenia i wskazań klienta. W przypadku specjalnych życzeń prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio przy użyciu naszego formularza kontaktowego bądź telefonicznie. W zabezpieczaniu ładunków nieodzowne są maty antypoślizgowe, ponieważ są łatwe w użyciu i niewielkim kosztem zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa. Poza tym pomagają one znacząco ograniczyć liczbę pasów mocujących. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy maty antypoślizgowe o zróżnicowanych rozmiarach. Niektóre przedsiębiorstwa z uwagi na szczególne towary potrzebują jednak również artykułów o wymiarach specjalnych, które chętnie wykonamy w indywidualnych rozmiarach i rozmaitych kolorach na zamówienie. Istnieje ponadto możliwość współpracy przy projektowaniu powierzchni zewnętrznej maty, gdyż można na niej wykonać nadruk bądź opatrzyć ją napisem, umieszczając na niej na przykład firmowe logo. Siatki są również bardzo popularnym zabezpieczeniem ładunku w przypadku towarów o gabarytach ponadstandardowych. Aby umożliwić zabezpieczenie dowolnego ładunku poprzez przypasanie do podłoża, wykonujemy także siatki o wymiarach zgodnych z życzeniem klienta i w żądanym kolorze.

Pasy i szyny mocujące jako artykuły wykonane na specjalne życzenie w indywidualnych rozmiarach, kolorach i zaopatrzone w rozmaite uchwyty

Pasy napinające stanowią kluczowy element w dziedzinie zabezpieczania ładunków. Są utkane z poliestru i zaopatrzone w klamrę do przymocowywania ładunku. Są one dostępne w rozmaitych szerokościach, długościach i o różnej odporności na rozrywanie również w naszym sklepie internetowym z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu”. W celu zaspokojenia indywidualnych wymagań można jednak również nabyć u nas pasy mocujące w wersjach wykonanych na specjalne zamówienie. Połączymy pas o pożądanej przez Ciebie długości, szerokości i w wybranym przez Ciebie kolorze także z najróżniejszymi uchwytami, takimi jak hak profilowy podwójny, hak karabinkowy, hak typu U, półkółko, uchwyt mocujący do otworów fasolowych, zaczep z pojedynczym sworzniem, hak trójkątny, uchwyt naburtowy lub zaczep z podwójnym sworzniem. Możesz również swobodnie dobrać typ napinacza — wykonamy dla Ciebie pasy mocujące z mechanizmem zapadkowym z dźwignią naciskaną, z ergonomicznym napinaczem grzechotkowym z długą dźwignią, z klamrą zaciskową oraz z napinaczem grzechotkowym klasy przemysłowej. Co najmniej równie ważne w zabezpieczaniu ładunków co pasy napinające są szyny mocujące. Znajdują się niemalże w każdym pojeździe i w wielu rozwiązaniach systemowych są nieodzowne. Wykonujemy oczywiście także i szyny mocujące o indywidualnie żądanej długości.

Odboje gumowe, a także zawiesia pasowe oraz zawiesia o obwodzie zamkniętym w rozmiarach niestandardowych

Odboje amortyzujące chronią rampy, samochody ciężarowe i pomosty przeładunkowe przed uszkodzeniami. W naszym sklepie z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” można znaleźć różne modele, które z pewnością będą odpowiadały Twoim potrzebom. Jeśli jednak masz specjalne życzenia co do rozmiaru odbojów gumowych, z przyjemnością je dla Ciebie zrealizujemy. To samo dotyczy także odbojów gumowo-metalowych i ich elementów.

Przy przenoszeniu ładunków pożądana jest dobra jakość przede wszystkim zawiesi pasowych i zawiesi o obwodzie zamkniętym. U nas można je nabyć w wersjach o nośności do 40 t w indywidualnie dobranej długości. W przypadku artykułów na specjalne życzenie prosimy o osobisty kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszego formularza kontaktowego. Ponadto jesteśmy oczywiście do Twojej dyspozycji pod telefonem.