TransSAFE® go — w pełni automatyczne zabezpieczanie ładunków w transporcie dystrybucyjnym jednym przyciśnięciem guzika

W przypadku dostawy paczek, a także w transporcie dystrybucyjnym liczy się każda sekunda. Z tego względu ładunek taki umieszcza się w ładowni często w stanie wstępnie posegregowanym. W tym miejscu powinien on następnie pozostać także przez całą trasę, gdyż w momencie dostawy musi być szybko dostępny i łatwy do znalezienia. W ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” mamy jedyny w swoim rodzaju system, który zabezpiecza ładunek we wnętrzu samochodu dostawczego w sposób całkowicie zautomatyzowany. Zaledwie  jedno naciśnięcie guzika wystarczy, by siatka opuściła się automatycznie, zatrzymała w pozycji optymalnego zabezpieczenia i zapewniła, że przewożone towary pozostaną na swoich miejscach do momentu zrealizowania ostatniej dostawy. System ten otwiera nowy rozdział w historii zabezpieczania ładunków, gdyż nie ma już potrzeby uciążliwego ręcznego zabezpieczania towarów, co ułatwia przede wszystkim wykonywanie dostaw pojazdami wykorzystywanymi w segmencie usług kurierskich, ekspresowych i paczkowych.

Do najróżnorodniejszych sytuacji załadunkowych i rodzajów ładunków

Systemem można sterować trzema przyciskami rozmieszczonymi w pojeździe, które są zamontowane odpowiednio w kabinie kierowcy oraz przy bocznych i tylnych drzwiach pojazdu. Zaledwie jedno naciśnięcie guzika zabezpiecza i odbezpiecza wszystkie ładunki przy pomocy siatki. Siatka ta przymocowana jest do sześciu zaczepów przesuwających się automatycznie w górę i w dół po szynach przytwierdzonych do ścian bocznych i precyzyjnie reagujących na istniejącą sytuację ładunkową poprzez zatrzymanie w odpowiedniej pozycji. W ten sposób zabezpieczysz przewożone przez Ciebie towary na całej powierzchni w najkrótszym możliwym czasie, a siatka TransSAFE® go zwolni Cię z konieczności ręcznej pracy przy zabezpieczaniu ładunków. W zyskanym w ten sposób czasie możesz dostarczyć więcej paczek i notujesz znacznie mniej uszkodzeń ładunku. Inne korzyści polegają na tym, że nie musisz już szukać poprzesuwanych paczek, paczki dostarczane i odbierane są optymalnie od siebie oddzielone, a w zabezpieczaniu ładunku przestaje mieć znaczenie to, czy ładownia jest zapełniona całkowicie czy tylko w niewielkiej części.

Skorzystaj z licznych zalet systemu

Instalację systemu można po prostu i bez większych nakładów zlecić któremuś z naszych partnerów prowadzących działalność w pobliżu Twojej firmy i jest on kompatybilny z szynami, które są już zainstalowane w ścianach bocznych pojazdu. Kolejną jego zaletą jest to, że nadaje się on do użytku nawet w pojazdach leasingowanych, ponieważ po wygaśnięciu umowy można go zdemontować niemalże bez śladu. Siatka TransSAFE® go jest trwała i imponuje najlepszą klasą wykonania i wysoką jakością użytkową. Nadaje się ona ponadto do instalacji w większości typów pojazdów, takich jak Mercedes-Benz Sprinter, Iveco Daily, Volkswagen Crafter i wielu innych modelach. Ze wszelkimi prośbami o dalsze informacje i pytaniami, także dotyczącymi kompatybilności z konkretnym modelem furgonetki, można się do nas zwrócić w dowolnej chwili za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego bądź też telefonicznie, a z przyjemnością udzielimy porady.