Zawiesia pasowe

Zawiesia pasowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Zawiesia pasowe z uchwytami pętlowymi — do długiego i nieprzerywanego użytkowania w każdych warunkach pogodowych

 Zawiesia pasowe z uchwytami pętlowymi — do długiego i nieprzerywanego użytkowania w każdych warunkach pogodowych


Jeśli chodzi o zabezpieczenie ciężkich ładunków, zawiesia pasowe z uchwytami pętlowymi są absolutnie niezbędne. Jednakże muszą one być rzecz jasna wyjątkowo wysokiej jakości i niezwykle wytrzymałe, aby nie stwarzały ewentualnego zagrożenia dla bezpieczeństwa. U nas otrzymasz zawiesia pasowe z uchwytami pętlowymi w prawdziwie najwyższej jakości. Zostały one wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów i są one wykonane w taki sposób, że bez wątpienia wytrzymają długie i nieprzerywane użytkowanie w każdych warunkach pogodowych. Są trwałe i wytrzymałe, a także oczywiście oznakowane barwnie w sposób całkowicie uniemożliwiający ich pomylenie. Ale to jeszcze nie wszystko — na każdym etapie produkcji uwzględniano aktualnie obowiązujące wymagania bezpieczeństwa zgodnie z normą DIN EN 1492-2, tak aby w przypadku użytkowania zgodnie z przepisami spełnione były wszystkie wymagane dyrektywy. Ponadto każde zawiesie pasowe jest opatrzone znakiem CE (oznaczającym zgodność europejską) oraz pieczęcią GS (oznaczającą sprawdzenie pod kątem bezpieczeństwa).


Żadna firma nie może nigdy mieć ich za dużo

 Żadna firma nie może nigdy mieć ich za dużo


Zawiesia pasowe z uchwytami pętlowymi zaliczają się do najczęściej stosowanych środków pomocniczych w przedsiębiorstwach logistycznych. Jednak niekiedy znikają w niemalże tajemniczy sposób, co w pewnych okolicznościach może wywołać nawet powstanie wąskiego gardła. Lepiej wyposaż zatem swoje przedsiębiorstwo od razu w wystarczającą liczbę zawiesi pasowych. Nasze przystępne ceny gwarantują oszczędny i ekonomiczny zakup, zwłaszcza że kładziemy duży nacisk na szybką realizację dostaw. Tak jak i w przypadku wielu innych produktów oferowanych w naszym sklepie przy opisach poszczególnych pasów, na pasku „Czas realizacji dostawy” znajdziesz zieloną kropkę. Kropka ta podobnie jak światło sygnalizacji ulicznej sygnalizuje, że nasze zawiesia pasowe z uchwytami pętlowymi są bezpośrednio dostępne w sprzedaży, a tym samym od ręki gotowe do wysyłki. Po złożeniu zamówienia wyruszają najszybszą drogą do Twojej firmy, gdzie od razu mogą zostać wykorzystane. A tak w ogóle: Czy wiesz już, że począwszy od wartości towaru netto w wysokości 150 € dostawę realizujemy bez doliczania kosztów wysyłki? I tak z miejsca zakup opłacalny jest podwójnie! W przypadku niższej wartości towaru doliczamy jedynie niewielką zryczałtowaną opłatę w wysokości 6,90 €. 

Nasze usługi w skrócie

 

Nasze usługi w skrócie

Pragniemy oddać się do dyspozycji naszych klientów jako kompetentny i rzetelny partner w dziedzinie zabezpieczania ładunków. Z tego względu uruchomiliśmy naszą infolinię doradczą, do której można się oczywiście zwrócić w dowolnym momencie w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów. Wówczas któryś z naszych ekspertów w odpowiedzi poświęci swój czas na udzielenie wsparcia w kwestii zakupu zawiesi pasowych z uchwytami pętlowymi. Dzięki temu będziesz mieć zawsze pewność wyboru odpowiednich produktów, gdyż w końcu Twoje zakupy powinny być zawsze dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Ponadto oferujemy sposobność skorzystania z wielu różnych sposobów zapłaty. Od A jak Amazon w usłudze płatności Amazon Payments do Z jak Zapłata po otrzymaniu faktury — to od Ciebie zależy wybór najbardziej dogodnej metody płatności. Pragniemy także polecić nasz bezpłatny biuletyn. Po bezpłatnej rejestracji będziesz regularnie otrzymywać wszelkie informacje o nowościach z dziedziny zabezpieczania ładunków na swoją skrzynkę poczty elektronicznej. W ten sposób pozostaniesz zawsze najlepiej poinformowaną osobą, również jeśli chodzi o zawiesia pasowe z uchwytami pętlowymi.