Urządzenia podnoszące

Urządzenia podnoszące — nieodzowne w transporcie i logistyce

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Wytrzymałe urządzenia podnoszące do długiego i nieprzerywanego użytkowania

Wytrzymałe urządzenia podnoszące do długiego i nieprzerywanego użytkowania

Bez odpowiednich urządzeń podnoszących zazwyczaj nie da się w ogóle przemieszczać ciężkich ładunków. Niezależnie od tego, czy są to solidne zawiesia pasowe z uchwytem pętlowym czy sprawdzone zawiesia o obwodzie zamkniętym — ten, kto używa ich w swojej pracy, musi rzecz jasna w każdym przypadku zwrócić dokładną uwagę na to, by stosowane produkty spełniały również wymagania właściwych dyrektyw maszynowych i norm. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wyjątkowo wysokiej klasy urządzenia podnoszące o najwyższej jakości wykonania, które sprawdzają się na co dzień na nowo i stanowią synonim niezawodności i trwałości. Spełniają wszystkie wymagania zawarte w obowiązujących przepisach i są oczywiście przeznaczone do długiego i nieprzerywanego użytkowania. Dlatego też nie pozostawiaj swoich ciężkich ładunków byle jakiemu produktowi i wybierz prawdziwie profesjonalną jakość.

Nasze zawiesia pasowe zgodne z normą DIN EN 1492-1

Nasze zawiesia pasowe zgodne z normą DIN EN 1492-1

Nasze zawiesia pasowe, które rzecz jasna są zgodne z normą DIN EN 1492-1, można nabyć w naszym sklepie zawsze w wykonaniu dwuwarstwowym. Składają się one w 100% ze starannie wyselekcjonowanego poliestru i są dostępne w wersjach o nośności (dopuszczalnym obciążeniu roboczym, DOR; ang. WLL) 1000 kg. Na obu końcach wyposażone są we wzmocnione uchwyty pętlowe. Oczywiście wszystkie pasy są oznakowane barwnie zgodnie ze znanym kodowaniem, a także posiadają identyfikator paskowy nośności. Poza tym są one dostępne w rozmaitych długościach, co umożliwia indywidualne dostosowanie tych urządzeń podnoszących do konkretnych potrzeb. Ponadto w naszej ofercie posiadamy również praktyczne zawiesia pasowe bezkońcowe, które można u nas nabyć w dwóch różnych wersjach: opcjonalnie jedno- lub dwuwarstwowe. Również i one zostały wykonane z czystego i bardzo wysokiej jakości poliestru i poza kodowaniem barwnym oraz identyfikatorem paskowym nośności posiadają dodatkowo etykietę bezpieczeństwa. W naszym sklepie można znaleźć bardzo szeroką gamę naszych zawiesi pasowych bezkońcowych, przy czym ich nośność w zależności od modelu wynosi od 1000 do 6000 kg. Poza tym dostępne są w rozmaitych długościach od 2 do 10 m.

Zawiesia o obwodzie zamkniętym z optymalną charakterystyką wydłużenia

Zawiesia o obwodzie zamkniętym z optymalną charakterystyką wydłużenia

Również nasze zawiesia o obwodzie zamkniętym spełniają rzecz jasna wszelkie obowiązujące wymagania normy DIN EN 1492-2, a także wymogi bezpieczeństwa. Imponują swoją optymalną charakterystyką wydłużenia, a wykonane zostały z poliestru oraz impregnatu poliuretanowego. Dzięki znanemu kodowaniu barwnemu można niemalże całkowicie wykluczyć ich pomyłkową zamianę. Wybierz wedle życzenia naszą sprawdzoną jakość pojedynczego rękawa albo najwyższej klasy jakość podwójnego rękawa — te urządzenia podnoszące zapewniają w każdym przypadku najwyższy standard jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu można na nich całkowicie polegać. Jeżeli masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania dotyczące naszych zawiesi pasowych lub zawiesi o obwodzie zamkniętym, oczywiście możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. W tym celu wystarczy skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego lub przesłać do nas wiadomość pocztą elektroniczną. Ponadto do Twojej dyspozycji jest oczywiście nasz kompetentny i dobrze wyszkolony zespół, który czeka na Twój telefon — aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy wybrać numer naszej infolinii doradczej. W większości przypadków czas dostawy wynosi zaledwie od 2 do 3 dni roboczych, dzięki czemu można w ciągu bardzo krótkiego czasu przekonać się również osobiście o doskonałej jakości naszych profesjonalnych urządzeń podnoszących.