Uchwyt do butli gazowej

Uchwyt do butli gazowej

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Uchwyt do butli gazowej — ponieważ bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet

Uchwyt do butli gazowej — ponieważ bezpieczeństwo ma najwyższy priorytet

Ten, kto chce transportować butle gazowe, musi szczególnie wzmożoną uwagę poświęcić kwestii bezpieczeństwa. Już drobna nieuwaga może w pewnych okolicznościach skutkować poważnymi konsekwencjami. Jednakże transport butli gazowych w Niemczech podlega przepisom Rozporządzenia o materiałach niebezpiecznych w transporcie drogowym (Gefahrgutverordnung Straße, GGVS), co oznacza, że zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne muszą przestrzegać surowych uregulowań prawnych. Z tego też względu wysokiej jakości uchwyty do butli gazowych są absolutnie niezbędne, umożliwiają zgodny z przepisami a zarazem bezpieczny transport, a ich instalacja jest łatwa i nie zajmuje wiele czasu.


Bezpieczeństwo przetestowane przez TÜV i prawdziwa markowa jakość

Bezpieczeństwo przetestowane przez TÜV i prawdziwa markowa jakość
Ten, kto transportuje niezabezpieczone butle gazowe, w przypadku ewentualnej kontroli musi zapłacić wysokie grzywny. A jeśli dojdzie w ogóle do wypadku, wówczas często na szali kładzie się życie wielu ludzi; w najgorszym razie niewielki wypadek może przerodzić się nawet w ogromną katastrofę. Lepiej nie narażaj się na to ryzyko i oszczędź sobie kłopotów z urzędami i władzami. W naszym sklepie znajdziesz niedrogie uchwyty do butli gazowych do wszelkich potrzeb, które w przypadku normalnego i prawidłowego użytkowania spełniają wszystkie obowiązkowe wymogi zawarte w przepisach dotyczących zabezpieczania ładunków i prewencji wypadkowej, a także są z reguły przetestowane przez TÜV. Skorzystaj ponad to z naszych interesujących warunków, ponieważ w wielu przypadkach w razie zakupu określonej ilości minimalnej gwarantujemy bardzo zyskowne rabaty. Uchwyty są bardzo łatwe w obsłudze; często wystarczy jedynie podnieść butlę z jednej strony i nałożyć tak zwane mocowanie Gas-Fix, co nie zabiera więcej niż kilka sekund. Czy to do samochodów ciężarowych i furgonetek, barakowozów i kontenerów bądź też w ogóle do użytku prywatnego (aut kempingowych) — nasze uchwyty do butli gazowych zapewniają maksimum bezpieczeństwa i doskonałą łatwość obsługi. Ponadto imponują najwyższą klasą jakości wykonania i ogromną solidnością.


Zminimalizuj ryzyko transportowe

Zminimalizuj ryzyko transportowe 


Dzięki profesjonalnemu uchwytowi do butli gazowej ograniczysz ryzyko transportowe do minimum. Oferujemy uchwyty do różnych rozmiarów butli, a także przygotowaliśmy oczywiście do każdego produktu wyczerpujący opis, aby umożliwić idealne dostosowanie zakupów do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Skorzystaj również z praktycznej funkcji powiększania obrazu, za której pomocą będziesz w stanie możliwie najlepiej rozpoznać wszystkie detale artykułów. Jeżeli mimo to pozostaną jeszcze jakiekolwiek nierozstrzygnięte kwestie bądź też pojawią się jakiekolwiek niejasności, wówczas będziesz mieć oczywiście możliwość skonsultowania się telefonicznie z którymś z naszych ekspertów. Nasz zespół uczestniczy regularnie w szkoleniach i dysponuje bogatym doświadczeniem i rozległą wiedzą fachową. Wystarczy wybrać numer naszej infolinii doradczej —  nasi specjaliści z radością oczekują już na Twój telefon! A tak w ogóle: Czy wiesz już, że zainteresowanym osobom regularnie wysyłamy nasz bardzo bogaty w treści i oczywiście bezpłatny biuletyn? Zapisz się i Ty na tę usługę od razu, gdyż jeżeli w sekcji uchwytów do butli gazowych pojawią się interesujące nowości lub promocje, dowiesz się o tym niesłychanie szybko! Do tego czasu życzymy przyjemnego przeglądania oferty naszego sklepu! Cieszymy się, że nasze uchwyty do butli gazowych mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie!