W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Szafy na butle gazowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej


Szafy na butle gazowe — nieodzowne dla bezpiecznego transportu butli gazowych

Z zasady nigdy nie powinno się lekceważyć sprawy zabezpieczania ładunków. Jeżeli jednak chodzi o transport i składowanie butli gazowych, należy postępować ze szczególną starannością. Ustawodawca poczynił już w tym względzie pewne kroki zapobiegawcze, wydając Rozporządzenie o materiałach niebezpiecznych w transporcie drogowym (Gefahrgutverordnung Straße, GGVS). Należy bezwzględnie stosować się do odpowiednich przepisów; kto ich nie przestrzega, musi w zupełności słusznie liczyć się z dotkliwymi karami. Nasze szafy na butle gazowe spełniają oczywiście wszystkie obowiązki wynikające z postanowień administracyjnych i zapewniają tym samym maksimum bezpieczeństwa. Dostępne są w różnych rozmiarach i odznaczają się wyjątkową efektywnością, gdyż dzięki przemyślanej ochronie antykorozyjnej mają charakteryzują się niezmiernie długą żywotnością.

Do nabycia w przystępnej cenie i mające uniwersalne zastosowanie

Nasze szafy na butle gazowe odznaczają się bardzo atrakcyjnymi cenami i różnorodnymi możliwościami zastosowania. Po dostawie można je bardzo łatwo zmontować, ponieważ poszczególne elementy narożne są już wstępnie złożone. W zależności od modelu szafy ochronne można na przykład zainstalować na ścianie istniejącego budynku, na życzenie za niewielką dopłatą są jednak również dostępne odpowiednie ścianki tylne. Oferujemy ponadto oczywiście także modele kempingowe i na budowę, które można ustawić jako obiekty wolno stojące. Nasze szafy na butle gazowe są z reguły standardowo wyposażone w ryglowany na klucz zamek uchwytowy lub bębenkowy. Tak więc można niemalże wykluczyć ewentualność nieuprawnionego użycia, kradzieży bądź też uszkodzeń. Jeżeli masz jeszcze jakieś szczegółowe pytania dotyczące naszych szaf ochronnych, możesz się oczywiście z nami skontaktować za pośrednictwem naszej infolinii doradczej. Dotyczy to również sytuacji, w której potrzebujesz produktu na specjalne zamówienie, ponieważ na życzenie oferujemy również szafy w indywidualnych rozmiarach.

Najwyższa jakość wykonania i wyjątkowa wytrzymałość

Szafy na butle gazowe w razie wypadku muszą być w stanie bardzo wiele znieść. Dlatego też w naszej ofercie uwzględniamy jedynie te modele, które zostały wykonane z najlepszej gatunkowo stali ocynkowanej i spełniają najwyższe wymagania jakościowe. W związku z tym regularne kontrole jakości są również sprawą oczywistą. Chroń swoje butle gazowe z butanem lub propanem w pełni zgodnie z przepisami — nie tylko ustrzeże Cię to przed wysokimi grzywnami, lecz może nawet także w pewnych sytuacjach uratować życie. Nasza wskazówka: Nasze już i tak atrakcyjne ceny zmniejszą się wyraźnie jeszcze bardziej, jeżeli zamówisz u nas od razu kilka modeli. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych minimalnych wartości zamówień znajdziesz w obrębie opisu odpowiedniego produktu.

Skorzystaj z naszych atrakcyjnych warunków

Poza tym już w przypadku zamówienia o wartości od 150 € netto dostawę zrealizujemy bez doliczania jakichkolwiek kosztów wysyłki. Nasze szafy na butle gazowe są niemal zawsze gotowe do dostawy w ciągu jednego do dwóch tygodni, przed wysyłką są one oczywiście zapakowywane w sposób zapewniający im bezpieczeństwo podczas transportu. Dlatego też lepiej nie ryzykuj otrzymania słonych kar w przypadku ewentualnej kontroli i chroń życie swoje i Twoich bliźnich używając naszych szaf na butle gazowe o jakości z najwyższej półki.