Uchwyt na kliny pod koła

Uchwyt na kliny pod koła

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Uchwyt na kliny pod koła dla optymalnego zabezpieczenia rampy

Uchwyt na kliny pod koła dla optymalnego zabezpieczenia rampy

Nasz uchwyt na kliny pod koła jest wykonany z najwyższej jakości stali ocynkowanej i równie dobrze nadaje się do stosowania w przypadku dużych pojazdów użytkowych, jak i do samochodów ciężarowych i przyczep. Solidny pałąk zabezpieczający zapewnia trwale stabilne osadzenie, a instalacja tego produktu jako uchwytu ściennego odbywa się bez wielkiego wysiłku i następuje bardzo szybko. Nasz uchwyt na kliny pod koła pasuje do wszystkich klinów pod koła i klinów blokujących o rozmiarach nominalnych 46 i 53. W związku z tym przy zakupie klinów pamiętaj o tym, by później pasowały one optymalnie do uchwytu, a jeśli to możliwe, były wyposażone w praktyczny uchwyt nośny. Odpowiednie kliny znajdziesz również oczywiście w naszym sklepie. Ponadto mamy w naszej ofercie jeszcze ocynkowany i bardzo solidny łańcuch węzłowy, który pewnie i skutecznie chroni kliny przed kradzieżą.


Odpowiednie uchwyty dla Twojej firmy

 Odpowiednie uchwyty dla Twojej firmy


Choć ustawodawca nie określa, że stosowanie uchwytu na kliny pod koła jest obligatoryjne, to bardzo szybko okaże się, że ten praktyczny środek pomocniczy jest w Twojej firmie niezbędny. Zapewnia on nie tylko większe bezpieczeństwo, lecz także chroni równocześnie przed nieuprawnionym korzystaniem z klinów. Poza tym uchwyt ten przyczynia się do wprowadzenia większego porządku i lepszego przeglądu sytuacji w firmie. Do użytku hobbystycznego i rekreacyjnego w sferze prywatnej coraz częściej oferowane są uchwyty z tworzywa sztucznego. Należy mieć jednak na uwadze, że model ze stali ocynkowanej jest znacznie bardziej wytrzymały, solidny, a więc także i trwalszy. Zwłaszcza w sektorze komercyjnym wyższa jakość wykonania szybko się zwraca, zwłaszcza że cena naszego sprawdzonego stalowego uchwytu na kliny pod koła jest w naszym sklepie nadzwyczaj niska. Chętnie udzielimy także nieco bardziej szczegółowej porady w tym zakresie. W tym celu wystarczy wybrać numer naszej infolinii doradczej lub przesłać do nas krótką wiadomość za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Nasz kompetentny zespół jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 i chętnie udzieli odpowiedzi na Twoje pytania na temat naszych profesjonalnych uchwytów i mocowań.


Twoje bezpieczeństwo podczas zakupów jest dla nas ważne

Twoje bezpieczeństwo podczas zakupów jest dla nas ważne

Twoje zakupy w naszym sklepie są w 100% wolne od ryzyka, gdyż zostaliśmy wyróżnieni już jakiś czas temu znanym znakiem jakości Trusted Shops. Zatem bez względu na to, którą metodę płatności wybierzesz — w każdym przypadku masz zapewnioną kompleksową ochronę jako kupujący. Ponadto z zasady dostarczamy jedynie przetestowaną markową jakość. Wszystkie nasze produkty są poddawane regularnym i bardzo rygorystycznym testom, abyśmy byli także w stanie rzeczywiście zawsze oferować jakość najwyższej klasy. Artykuły pośledniego gatunku, które nie spełniają naszych wymagań, nie są uwzględniane w naszej ofercie. Dotyczy to nie tylko naszych ultranowoczesnych urządzeń zabezpieczających, lecz także oczywiście elementów uważanych za detale, takich jak właśnie nasz uchwyt na kliny pod koła. Ale najlepiej przekonać się samodzielnie o jakości naszej profesjonalnej oferty — nasze uchwyty na kliny pod koła, jak zresztą także wiele pozostałych produktów w naszym sklepie, są niemal zawsze od ręki gotowe do wysyłki. W ciągu zaledwie kilku dni można będzie ich użyć w Twojej firmie.