Kliny pod koła i kliny blokujące

Kliny pod koła i kliny blokujące

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Kliny pod koła i kliny blokujące — niezwykle odporne i nieodzowne

Kliny pod koła i kliny blokujące — niezwykle odporne i nieodzowne

Kliny pod koła i kliny blokujące powinny być po prostu w każdej firmie, gdyż zapewniają sporą dozę bezpieczeństwa. Te praktyczne środki pomocnicze są z reguły prawdziwie przedstawicielami wagi muszej i można je bardzo łatwo transportować z miejsca na miejsce dzięki zintegrowanemu uchwytowi nośnemu. Czy również i Twoje przedsiębiorstwo jest już wyposażone w wystarczającą liczbę klinów pod koła i klinów blokujących? Produkty te zresztą bardzo dobrze nadają się także do użytku prywatnego — coraz więcej kierowców samochodów wozi ze sobą stale taki klin.


Co warto wiedzieć o klinach pod koła i klinach blokujących

Co warto wiedzieć o klinach pod koła i klinach blokujących

Kliny pod koła i kliny blokujące wykonane są niemal zawsze z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Są one więc znacznie solidniejsze i wytrzymalsze niż na przykład kliny blaszane i imponują niedościgłą trwałością. Wielu przedsiębiorców, jak i wiele osób prywatnych z przekonaniem wybiera te nieodzowne środki pomocnicze, aby umożliwić bezpieczny postój pojazdu. Ale czy wiesz, że stosowanie klinów jest nawet w myśl niektórych przepisów obligatoryjne? Zgodnie z § 41 niemieckiej Ustawy o dopuszczeniu osób i pojazdów do ruchu drogowego (Straßenverkehrs-Zulassungs-Ordnung, StVZO) przyczepy o masie powyżej 750 kg, jak również pojazdy mechaniczne o masie całkowitej powyżej 4 t muszą być zabezpieczane odpowiednimi klinami. W związku z tym nie zapomnij się zatroszczyć o wystarczający zapas w Twojej firmie! Kliny pod koła i kliny blokujące produkowane są niemal zawsze w rozmiarach zgodnych z normami DIN, tak że bez problemów pasują do uchwytów, które są powszechnie dostępne w sprzedaży. A jeśli chcesz się dowiedzieć, gdzie można najlepiej nabyć te środki pomocnicze, odpowiadamy: w naszym sklepie oferujemy bardzo zróżnicowany wybór klinów i oczywiście odpowiednich akcesoriów.


Wyposaż swoją firmę bezpiecznie i nowocześnie!

 Wyposaż swoją firmę bezpiecznie i nowocześnie!


U nas otrzymasz nie tylko kliny pod koła oraz kliny blokujące w różnych rozmiarach nominalnych, lecz także od razu odpowiednie akcesoria. Należą do nich na przykład solidne łańcuchy, które umożliwiają przytwierdzenie na stałe do rampy załadunkowej. Po pierwsze chronią one skutecznie przed kradzieżą a po drugie służą utrzymaniu porządku i lepszego przeglądu sytuacji w przedsiębiorstwie. Poza tym oferujemy ocynkowane uchwyty na kliny pod koła, które są nad wyraz solidne i zostały wyposażone w pałąk zabezpieczający. Wszystkie artykuły otrzymasz u nas w najwyższej markowej jakości i w przystępnych cenach. Przykładamy ogromną wagę do regularnych kontroli, gdyż jedynie dzięki temu jesteśmy w stanie zawsze oferować towary najwyższej klasy. Zadbaj o to, by Twoje pojazdy zawsze i wszędzie miały bezpieczny postój — pomogą Tobie w tym nasze kliny pod koła i kliny blokujące!