Kliny pod koła i kliny blokujące

Kliny pod koła i kliny blokujące

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Kliny pod koła i kliny blokujące — żadna firma nie może nigdy mieć ich za dużo!

 

Kliny pod koła i kliny blokujące — żadna firma nie może nigdy mieć ich za dużo!
Są po prostu niezbędne i przez cały czas się ich używa, jednakże w wielu firmach znikają ciągle w tajemniczy sposób. Mowa o nieodzownych klinach pod koła i klinach blokujących, które są ogromnie istotne nie tylko dla przedsiębiorstw logistycznych. Firmy powinny więc najlepiej zadbać o pewien zapas, ponieważ wąskie gardło w tym miejscu może w najgorszym razie utrudnić wszystkie działania operacyjne. To, że kliny tak często niejako rozpływają się w powietrzu, ma zresztą całkiem prostą przyczynę — są one naprawdę niesamowicie popularne! U nas znajdziesz praktyczne środki pomocnicze w bardzo szerokim wyborze i w różnych rozmiarach nominalnych. Zatem zdecyduj według własnego uznania, czy wolisz najwyższej jakości tworzywo sztuczne czy też raczej sięgniesz po niemal niezniszczalny model z wulkanizowanej nowej gumy. A tak w ogóle: U nas otrzymasz także oczywiście odpowiednie akcesoria!


Dla stabilności i zabezpieczenia antypoślizgowego

Dla stabilności i zabezpieczenia antypoślizgowego

Kliny pod koła i kliny blokujące to istotne elementy zabezpieczenia transportu. Zapewniają one niezawodne unieruchomienie i chronią tym samym instalacje załadunkowe i pojazdy. Wszystkie kliny, które są dostępne w naszym sklepie, są zaopatrzone w praktyczny uchwyt nośny, który umożliwia ich wygodne transportowanie. Poza tym są one oczywiście ogromnie wytrzymałe i są przeznaczone również do długiego i nieprzerywanego użytkowania. A żeby zapobiec zagubieniu ważnych klinów pod koła i klinów blokujących, oferujemy także jeszcze odpowiednio dobrany łańcuch węzłowy, umożliwiający przytwierdzenie klina na stałe do rampy załadunkowej. Jest on wykonany ze stali ocynkowanej i skutecznie zabezpiecza kliny pod koła oraz kliny blokujące przed kradzieżą. Zdecyduj według własnego uznania, jaką długość ma mieć żądany łańcuch, gdyż w naszym sklepie są one oczywiście do nabycia jako praktyczny towar sprzedawany na metry, co przyczynia się do zwiększenia oszczędności kosztów. A tak w ogóle: U nas można również zaopatrzyć się w odpowiedni uchwyt na kliny pod koła. Również i on został wykonany ze stali ocynkowanej, a dodatkowo jest wyposażony w solidny pałąk zabezpieczający, który gwarantuje bardzo stabilne osadzenie. Uchwyt na kliny pod koła przymocowuje się na stałe do rampy załadunkowej, a jego instalacja jest bardzo łatwa.


Masz jeszcze jakieś pytania? Skorzystaj z naszej telefonicznej infolinii doradczej!

Masz jeszcze jakieś pytania? Skorzystaj z naszej telefonicznej infolinii doradczej!

Czy chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych najwyższej jakości produktów bądź też masz jeszcze jakiekolwiek pytania dotyczące naszych klinów pod koła lub klinów blokujących? Nasza infolinia doradcza oczekuje już z radością na Twój telefon i chętnie posłuży pomocą i radą. Wolisz skontaktować się z nami na piśmie? Rzecz jasna także i to nie stanowi żadnego problemu; w tym celu wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub przesłać do nas wiadomość pocztą elektroniczną. Nasz zespół obsługi klienta poświęci czas na zajęcie się Twoją sprawą i udzieli indywidualnej, kompetentnej i wyczerpującej porady. Nasze kliny pod koła i kliny blokujące, jak i większość pozostałych produktów z naszej oferty, są z reguły od ręki gotowe do wysyłki, tak więc już w najbliższych dniach możesz się spodziewać dostawy. Chroń także swoje pojazdy i instalacje załadunkowe i wyposaż swoją firmę w nasze markowe produkty najwyższej jakości!