Uchwyty i mocowania

Uchwyty i mocowania — bezpieczne transportowanie również ładunków specjalnych

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2

Niezbędne i bezwzględnie konieczne — najwyższej jakości uchwyty i mocowania

Niezbędne i bezwzględnie konieczne — najwyższej jakości uchwyty i mocowania

Uchwyty i mocowania, które zostały opracowane zgodnie z najnowocześniejszymi wynikami badań naukowych, stanowią istotę każdego zabezpieczenia ładunków. I dotyczy to nie tylko transportu delikatnych butli gazowych, lecz także wielu innych działów Twojego przedsiębiorstwa. Pomyśl zatem zawczasu o odpowiednim wyposażeniu — w naszym sklepie znajdziesz mnóstwo nieodzownych produktów, które zapewniają sporą dozę bezpieczeństwa a w razie potrzeby spełniają oczywiście wymagania obowiązujących norm i przepisów. W ten sposób unikniesz ryzyka i niebezpiecznych sytuacji, które w najgorszym razie mogą mieć bardzo poważne konsekwencje dla wszystkich zainteresowanych stron.

Kliny pod koła i kliny blokujące — w taki sposób zapobiega się niezamierzonemu ześlizgiwaniu się

Kliny pod koła i kliny blokujące — w taki sposób zapobiega się niezamierzonemu ześlizgiwaniu się

Nasze kliny pod koła i kliny blokujące gwarantują niezawodną i trwałą stabilność i zabezpieczenie antypoślizgowe. Są one więc bardzo istotnym warunkiem należytego zabezpieczenia instalacji załadunkowych i pojazdów. Wykonane z wyjątkowo wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego lub wulkanizowanej nowej gumy są znacznie bardziej solidne aniżeli porównywalne kliny z blachy, gdyż nie ulegają odkształceniu i z natury także nie rdzewieją. Również ich obsługa jest nad wyraz łatwa i nieskomplikowana dzięki zintegrowanym uchwytom nośnym. A tak w ogóle: Oczywiście do nabycia są u nas także od razu pasujące łańcuchy węzłowe do przytwierdzenia klinów na stałe do rampy załadunkowej. W ten sposób chroni się przed kradzieżą i dba o to, by kliny pod koła i kliny blokujące były zawsze w ciągu kliku sekund w zasięgu ręki. Gotowe do sprzedaży mamy również ocynkowane i bardzo wytrzymałe uchwyty na kliny pod koła. Zostały one wyposażone w solidny pałąk zabezpieczający i zapewniają tym samym wyjątkowo stabilne osadzenie.

Niezawodna ochrona butli gazowych

Niezawodna ochrona butli gazowych

Kwestia butli gazowych wymaga szczególnie wiele delikatności oraz maksimum uwagi. Duże znaczenie mają tutaj optymalne uchwyty i mocowania, ponieważ zagrożeń, które mogłyby się pojawić, nie można jak wiadomo lekceważyć. W Niemczech transport butli gazowych wszelkiego rodzaju podlega w każdym razie przepisom Rozporządzenia o materiałach niebezpiecznych w transporcie drogowym (Gefahrgutverordnung Straße, GGVS). Tych przepisów i dyrektyw należy bezwzględnie przestrzegać, nie ma wyjątków od ochrony ludzi, środowiska i towarów. W naszym sklepie oferujemy nie tylko szeroki wybór bezpiecznych uchwytów do butli gazowych, lecz także liczne szafy ochronne na butle gazowe w wielu różnych rozmiarach i wersjach. Dzięki tym szafom można oczywiście spełnić wszystkie obowiązki wynikające z postanowień administracyjnych. Na życzenie oferujemy ponadto również szafy w rozmiarach indywidualnych, które można optymalnie dopasować do specjalnych wymagań własnych.

Wyeliminowanie ryzyka i źródeł zagrożenia

Wyeliminowanie ryzyka i źródeł zagrożenia

Rzecz jasna kwestia bezpieczeństwa pracowników oraz prawidłowy transport towarów jest dla Ciebie jako odpowiedzialnego przedsiębiorcy niezwykle istotne. Nasze sprawdzone i dokładnie przetestowane produkty oddają w tym zakresie cenne usługi, a ze względu na swoje przystępne ceny i długą żywotność są czymś więcej niż opłacalnym nabytkiem. Nasze uchwyty i mocowania nie tylko spełniają wymogi przepisów prawa, lecz także dają się poznać jako nadzwyczaj ekonomiczne i wygodne w obsłudze.