W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Co sprawia, że Twoje zakupy u nas są bezpieczne…

Zostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops. Znak ten już od 1999 roku jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie niezależnie od wybranego środka płatniczego!

  • Jesteśmy sprzedawcą sprawdzonym i kontrolowanym przez ekspertów internetowych
  • Kompleksowa ochrona kupujących w przypadku braku dostawy lub zwrotu towaru
  • Zwrot wkładu własnego w przypadku nadużycia karty kredytowej
  • Szybkie i nieskomplikowane rozwiązywanie problemów i rozstrzyganie sporów
  • Sprawdzony system, działający od 1999 roku, w którym uczestniczy ponad 9.500 certyfikowanych sklepów internetowych
W procesie certyfikacji wszyscy sprzedawcy muszą się poddać kompleksowemu audytowi bezpieczeństwa na podstawie ponad 100 indywidualnych kryteriów jakości, dotyczących takich obszarów jak wiarygodność kredytowa, technika bezpieczeństwa, przejrzystość cen, obowiązki informacyjne, obsługa klienta i ochrona danych. Kryteria te są nieustannie dostosowywane do najnowszych zmian w orzecznictwie sądowym i prawach ochrony konsumenta.

A jeśli mimo to miałyby się kiedyś pojawić jakieś problemy: gwarancja zwrotu pieniędzy konsumentom (szczegóły dotyczące gwarancji można znaleźć tutaj) obowiązuje wszystkie certyfikowane sklepy internetowe. Znajduje ona zastosowanie w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odesłaniu przedmiotu sprzedaży, a także w przypadku nadużycia karty kredytowej. Do serwisu Trusted Shops można się zwrócić za pośrednictwem systemu internetowego, poczty elektronicznej lub telefonicznie, kontaktując się z doświadczonym i władającym wieloma językami zespołem Centrum Obsługi Klienta.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w serwisie Trusted Shops.

 

 Co sprawia, że Twoje zakupy u nas są bezpieczne. Certyfikat Trusted Shops od 2011 roku.       Kliknij na znak jakości, aby sprawdzić jego ważność!

 

              Oceń nasz sklep!