Lekkie szyny Airline

Lekkie szyny Airline – lekkie, a mimo to wytrzymałe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Lekka szyna Airline — waga lekka wśród szyn mocujących

Lekka szyna Airline — waga lekka wśród szyn mocujących

Lekka szyna Airline jedynie na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie filigranowej, choć rzeczywiście jest to prawdziwy przedstawiciel wagi lekkiej. Jednakże pozory mylą — w końcu została ona wykonana z aluminium o wysokiej wytrzymałości i może wykazać się wyjątkowo dobrą wytrzymałością punktów mocujących. Lekkie szyny Airline są idealne do doposażania pojazdów w segmencie furgonetek, samochodów osobowych i przyczep — można je zakładać, przytwierdzać i wpuszczać, a one zapewnią doskonałe zabezpieczenie. Lub podsumowując krótko i zwięźle: Nie powinno ich w żadnym razie zabraknąć także i w Twojej firmie. U nas otrzymasz te wszechstronne środki pomocnicze od razu w wielu wersjach. Czy ma być półokrągła, z profilem czworokątnym bądź też lepiej z profilem osadzanym — wybór odpowiedniej szyny pozostaje w Twojej gestii, chociaż oczywiście z przyjemnością udzielimy wskazówek i rad. Przeszkoleni eksperci naszej infolinii doradczej czekają na Twój telefon od poniedziałku do piątku i udzielą szczegółowej, indywidualnej i w pełni kompetentnej porady. Skorzystaj z tej usługi, ponieważ w ten sposób znajdziesz właśnie tę lekką szynę Airline, która idealnie spełnia wymagania Twojej firmy!

Czy może być trochę więcej?

 Czy może być trochę więcej?


To, o co wcześniej pytano przede wszystkim w sklepach spożywczych, dotyczy dziś również naszego sklepu. Gwarantujemy bowiem atrakcyjny rabat od kwoty zakupu w przypadku zamówienia u nas większej liczby szyn za jednym razem. Dokładniejsze informacje można znaleźć pod opisem danego produktu. Zgromadzenie niewielkiego zapasu może się zatem w zupełności spłacić! Nasza wskazówka: Koszty wysyłki musisz pokryć jedynie wtedy, gdy wartość towaru netto jest mniejsza niż 150 €. Jeżeli jest większa, Twoje zamówienie dostarczymy bez doliczania kosztów wysyłki, dzięki czemu będziesz w stanie zaoszczędzić jeszcze więcej. Poza tym możesz się spodziewać nader krótkich czasów dostawy, gdyż z reguły każda lekka szyna Airline jest od ręki gotowa do wysyłki i od razu po złożeniu zamówienia może zostać wyekspediowana.

Zapraszamy do przeglądania

 Zapraszamy do przeglądania


Poza naszym lekkim modelem oferujemy oczywiście również klasyczne standardowe szyny Airline, które zdołały się już sprawdzić niezliczoną ilość razy. Wystarczy ze spokojem przejrzeć nasz bogaty asortyment, ponieważ u nas można znaleźć niemal wszystkie środki pomocnicze, które służą bezpieczeństwu w przedsiębiorstwie. W końcu nie chodzi tylko o to, by zabezpieczyć swoje cenne ładunki przed ewentualnymi uszkodzeniami, lecz także o to, by w wystarczającym stopniu chronić życie swojego personelu. Dzięki naszej lekkiej szynie Airline zrobisz już w tej sprawie duży krok we właściwym kierunku!