Końcówki – ochrona przed potknięciami

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Końcówki do szyn Airline — ochrona przed ostrymi krawędziami

Końcówki do szyn Airline — ochrona przed ostrymi krawędziami

Końcówki do szyn Airline są wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i stanowią doskonałe zwieńczenie szyny Airline. Dlatego też nie powinno ich nigdy zabraknąć. Zaokrąglona końcówka przyczynia się do zminimalizowania niebezpieczeństwa potknięcia, ponieważ szyna nie kończy się ostrą krawędzią. Szyny Airline mają bardzo wszechstronne zastosowania i mogą być różnorako łączone. Uzupełnij swoje szyny Airline z najwyższej jakości aluminium, czyniąc je uniwersalnym rozwiązaniem gotowym do wszechstronnego zastosowania w nadwoziach furgonowych i krytych plandeką, w samochodach dostawczych i przyczepach. Szyny Airline można bardzo dobrze łączyć z belkami blokującymi, uchwytami końcowymi i pasami mocującymi, co dodatkowo zwiększa możliwości zabezpieczania ładunków. Przymocowuje się je po prostu do ściany, podłogi lub sufitu pojazdu. Nasze szyny Airline charakteryzują się bardzo wysoką zdolnością mocowania i bardzo niską masą własną.

Dostępne u nas w wielu wariantach!

Dostępne u nas w wielu wariantach!

Nasze końcówki do szyn Airline można otrzymać w dwóch wersjach — „standardowej” bądź „lekkiej”. Można oczywiście otrzymać również końcówki o rozmaitych profilach — o profilu kołnierzowym lub półokrągłym, czworokątnym bądź też chowanym. Naszych końcówek nie powinno zabraknąć także i w Twojej firmie ani na Twoich szynach Airline, ponieważ przyczyniają się one do zmniejszenia ryzyka wypadku. W naszym sklepie znajdziesz bardzo szczegółowy opis każdej końcówki do szyn Airline, który dostarczy wielu przydatnych informacji o tym produkcie. W ten sposób możesz zyskać całościowe wyobrażenie na temat naszych poszczególnych produktów jeszcze przed ich zakupem.

Samodzielnie oblicz w bardzo łatwy sposób parametry zabezpieczenia ładunku dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb

 Samodzielnie oblicz w bardzo łatwy sposób parametry zabezpieczenia ładunku dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb


Na naszej stronie internetowej udostępniamy bezpłatnie nasz program obliczeniowy „LaSi-Profi” (Zabezpieczanie ładunków dla profesjonalistów). Dzięki niemu obliczenie zabezpieczenia Twojego ładunku staje się dziecinnie proste. Nasz program jest łatwy w obsłudze i ustala dokładne zapotrzebowanie na środki pomocnicze, które są niezbędne do zastosowania w żądanym transporcie. I tak stawia się pierwszy krok w kierunku skutecznego zabezpieczenia ładunku. A jeżeli zdecydujesz się na nasze szyny Airline i pasujące do nich końcówki, to możesz mieć pewność, że Twój ładunek jest rozmieszczony dobrze i bezpiecznie. Przemyślane i profesjonalne zabezpieczenie towarów podczas transportu stanie się tym samym o wiele łatwiejsze — najważniejsze to polegać na naszych innowacyjnych środkach pomocniczych, które w ciągu ubiegłych lat były nieustannie doskonalone i rozwijane. A tak w ogóle: Szyny Airline, które pasują do naszych końcówek, można oczywiście również znaleźć w naszym sklepie. Wystarczy tylko do niego zajrzeć i dać się zaskoczyć bogactwem jego oferty!