Szyny Airline

Szyny Airline

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Szyny Airline: Najbardziej uniwersalne spośród szyn mocujących

 Szyny Airline: Najbardziej uniwersalne spośród szyn mocujących


Szyny Airline zyskują przede wszystkim dzięki bardzo niewielkiej masie własnej i wysokiej wytrzymałości punktów mocujących. Mogą być łączone z najróżnorodniejszymi belkami blokującymi, uchwytami końcowymi i pasami mocującymi, co sprawia, że znajdują wyjątkowo wszechstronne zastosowania. Wykonane z absolutnie najwyższej jakości aluminium szyny Airline są więc również prawdziwymi uniwersalnymi rozwiązaniami tak samo dobrze nadającymi się do wykorzystania w nadwoziach furgonowych, jak i do stosowania w nadwoziach krytych plandeką oraz w samochodach dostawczych i przyczepach.

Dostępne u nas od razu w dwóch różnych wersjach

 Dostępne u nas od razu w dwóch różnych wersjach


W naszym sklepie internetowym można nabyć nie tylko klasyczne szyny Airline w wykonaniu standardowym, przeznaczonym do samochodów ciężarowych i dostawczych, lecz także tak zwany model „lekki”, który nadaje się przede wszystkim do przyczep i samochodów osobowych. Atrakcyjna cenowo „lekka” alternatywa pod względem zdolności mocowania jest wprawdzie przeznaczona do nieco mniejszych obciążeń, lecz mimo to w połączeniu z najwyższej jakości zaczepami zapewnia wystarczające zabezpieczenie. Nie masz pewności, który model najlepiej będzie spełniał Twoje indywidualne wymagania? Wystarczy zwrócić się do któregoś z naszych ekspertów za pośrednictwem naszej telefonicznej infolinii — tutaj uzyskasz kompleksową i kompetentną poradę, dzięki której następnie będziesz w stanie dokonać takiego wyboru spośród naszych środków pomocniczych z dziedziny zabezpieczania ładunków, który będzie najlepiej odpowiadać Twoim konkretnym potrzebom.

Z reguły od ręki gotowe do wysyłki

 Z reguły od ręki gotowe do wysyłki


Nasze ekskluzywne i po wielokroć sprawdzone szyny Airline są z reguły od ręki gotowe do wysyłki i już w najbliższych dniach mogą trafić do Twojej firmy. Skorzystaj nie tylko z naszych dobrze znanych przystępnych cen, lecz także z naszych atrakcyjnych rabatów. Niemal w każdym przypadku po osiągnięciu określonej minimalnej wielkości zamówienia otrzymasz sowity rabat od sumy zakupu, co sprawi, że zgromadzenie niewielkiego zapasu opłaci się Tobie podwójnie — poprzez doskonałe przygotowanie do wszystkich przyszłych transportów, a równocześnie jeszcze dzięki oszczędnościom w kasie Twojej firmy! Poza tym zapewniamy interesujące opcje wysyłki i płatności — jeżeli na przykład wartość towaru netto wynosi mniej niż 150 €, zapłacisz u nas zaledwie 6,90 € za wysyłkę. Jeżeli jednak wartość towaru netto przekroczy kwotę 150 €, dostawę zrealizujemy bez doliczania jakichkolwiek kosztów wysyłki. Wybierz ponadto w bardzo wygodny sposób preferowaną metodę płatności. Niezależnie od tego, czy jest to zakup na fakturę, płatność za pośrednictwem serwisu PayPal, przelewem natychmiastowym SOFORT, zapłata z góry czy też od teraz także za pośrednictwem usługi Amazon Payments — wybór należy do Ciebie, a dzięki temu oszczędzisz sobie niepotrzebnej pracy!

Nasz sklep przyczynia się do profesjonalnego zabezpieczania ładunków

 Nasz sklep przyczynia się do profesjonalnego zabezpieczania ładunkówNasz sklep internetowy oferuje bardzo zróżnicowany asortyment najwyższej jakości środków pomocniczych z dziedziny zabezpieczania ładunków. Poza trwałymi i wytrzymałymi szynami Airline oferujemy również wiele innych produktów dla przemysłu, logistyki i transportu. Dostarczamy wyłącznie najwyższej klasy produkty o sprawdzonej markowej jakości, a przed dostawą przekonujemy się sami osobiście o doskonałych właściwościach naszych uniwersalnych artykułów. Ze spokojem rozejrzyj się w naszym sklepie — znajdziesz tutaj nie tylko bogaty wybór szyn Airline, lecz także wiele innych sprawdzonych środków pomocniczych, które okazały się w międzyczasie niezastąpione w sporej liczbie firm i zakładów.