Szyny mocujące

Szyny mocujące

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Elastyczne w zastosowaniu i wyjątkowo solidne — nasze szyny mocujące o sprawdzonej markowej jakości

Elastyczne w zastosowaniu i wyjątkowo solidne — nasze szyny mocujące o sprawdzonej markowej jakości

Szyny mocujące oddają cenne usługi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo ładunków, i są przeznaczone między innymi do podłóg pojazdów bądź też ścian bocznych. Dzięki doskonałej jakości wykonania i najwyższej klasy materiałom imponują swoją długą żywotnością i wyróżniającą się funkcjonalnością. W naszym sklepie można znaleźć bardzo zróżnicowaną gamę niezwykle solidnych i wytrzymałych szyn, które ułatwiają codzienną pracę w przedsiębiorstwie i można je zainstalować bez większego wysiłku. W zależności od potrzeb wybierz jedną lub więcej naszych szyn mocujących z najlepszego gatunkowo aluminium lub zdecyduj się na zakup wersji ze stali ocynkowanej.

Sowite rabaty dla inteligentnych przedsiębiorców

 Sowite rabaty dla inteligentnych przedsiębiorców

Choć i tak z zasady utrzymujemy nasze ceny na niskim poziomie, to w przypadku zakupu określonej ilości minimalnej szyn mocujących gwarantujemy dodatkowy sowity rabat od sumy końcowej. Aby skorzystać z tych specjalnych warunków, wystarczy zakup co najmniej dziesięciu szyn; oszczędność w tym przypadku wyniesie, w zależności od wybranej wersji, niemal zawsze 10%. W przypadku zakupu ilości minimum 20 szyn oszczędza się nawet do 15%.
Nasze szyny mocujące odznaczają się niską masą własną i można je łatwo i szybko zainstalować. Mocowanie odbywa się w zależności od wybranego modelu przy użyciu wkrętów z łbem wpuszczanym bądź stożkowym, taśmy klejącej lub nitów. Jeżeli masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania dotyczące instalacji lub zdolności mocowania szyn, oczywiście możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą w tej sprawie i udzielą indywidualnej, szczegółowej i oczywiście kompetentnej porady. Ponadto z przyjemnością dostarczymy również w przyszłości informacji o aktualnych atrakcjach i nowościach z branży. Wystarczy, że dokonasz subskrypcji naszego bezpłatnego biuletynu, a zaczniesz regularnie otrzymywać na swoją skrzynkę poczty elektronicznej wiele interesujących informacji i wiadomości.

Niskie koszty przesyłki oraz dogodne formy płatności

 Niskie koszty przesyłki oraz dogodne formy płatności

W przypadku zamówienia towaru o wartości netto poniżej 150 € doliczamy jedynie zryczałtowany koszt przesyłki w wysokości 6,90 € plus podatek VAT (przesyłka krajowa). Jeżeli wartość towaru przekracza tę sumę, odstępujemy nawet w ogóle od naliczania tej opłaty, co umożliwia zaoszczędzenie pieniędzy i odciążenie swojej firmowej kasy. Poza tym można u nas wybrać dogodną formę zapłaty spośród wielu dostępnych — zakup na fakturę jest przy tym tak samo możliwy, jak i płatność za pośrednictwem serwisu PayPal, przelewem natychmiastowym SOFORT lub zapłata z góry. Nasza wskazówka specjalna: Jeszcze przed zamówieniem szyn mocujących załóż swoje indywidualne konto użytkownika, gdyż dzięki temu zaoszczędzisz w przyszłości wiele pracy. Wówczas w przypadku wszystkich późniejszych zakupów proces realizacji zamówienia może przebiegać znacząco szybciej, a poza tym jest możliwe zapisanie od razu kilku adresów wysyłki. Pragniemy bowiem, by Twoje zakupy w naszym sklepie przebiegały w sposób możliwie jak najmniej skomplikowany. Zaufaj nam — nasze profesjonalne szyny mocujące zachwycą również i Ciebie!