Siatka TransSAFE® go

Siatka TransSAFE® go

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

TransSAFE®
Automatyczne zabezpieczanie ładunków w furgonetce jednym naciśnięciem guzika

 Automatyczne zabezpieczanie ładunków w furgonetce jednym naciśnięciem guzika


Zabezpieczenie ładunku wymaga czasu, a zwłaszcza w przypadku krótkich tras lub wielu przystanków pośrednich zabezpieczenie pod presją czasu jest zaniedbywane. Ładunek musi być ułożony w odpowiedni sposób, a także później nadal pozostawać nienaruszony na swoim pierwotnym miejscu. A przy tym zwłaszcza w przypadku kursów z dostawą liczy się każda minuta. Bezpieczeństwo rozwiewa się jak kamfora, wzrasta za to ryzyko wypadków i uszkodzeń. Poza tym niemożność znalezienia bądź dostarczenia paczki kosztuje czas i pieniądze. TransSAFE® to nowo opracowany system, który jako pierwszy automatycznie zabezpiecza ładunek. Wszystko pozostaje na swoim miejscu. Należy jedynie przy wysiadaniu i wsiadaniu nacisnąć przycisk znajdujący się w kabinie kierowcy, a wszystko inne odbywa się w pełni automatycznie. Nie ma żadnego dodatkowego sterowania ręcznego. Ta innowacyjna koncepcja zapewnia zwiększenie wydajności, swobody i bezpieczeństwa w codziennej działalności transportowej przede wszystkim w pojazdach firm segmentu usług kurierskich, ekspresowych i paczkowych. Ponadto paczki nie ulegają uszkodzeniu, co przekłada się na oszczędność kosztów i zyskiwanie zadowolonych klientów.


Siatka zabezpieczająca opuszcza się automatycznie, okrywając ładunek

 Siatka zabezpieczająca opuszcza się automatycznie, okrywając ładunek


TransSAFE® zapoczątkowuje nowy rozdział zabezpieczania ładunków i to jednym naciśnięciem guzika w ciągu kilku sekund. Siatka zabezpieczająca jest przymocowana do sześciu szyn ściennych z szynami napędowymi i podnosi się i opuszcza po naciśnięciu przycisku. Przyciskiem operuje się wygodnie z kabiny kierowcy. Odbywa się to dzięki inteligentnemu sterowaniu i detekcji naprężenia siatki, którą system zatrzymuje przy tym dokładnie w optymalnej pozycji, idealnie ustawioną względem ładunku i w taki sposób zabezpiecza przewożony towar. System zabezpiecza ładunek o wysokości od 20 cm aż po całkowicie wypełnioną przestrzeń ładunkową. W przypadku dłuższych przerw instalacja przełącza się automatycznie w tryb uśpienia, dzięki czemu nie obciąża akumulatora pojazdu. A czas oszczędza nawet podwójnie: nie trzeba go poświęcać na zabezpieczanie ładunków ani też tracić na szukanie poprzesuwanych pakunków.


Łatwa instalacja i praktycznie nie wymagający konserwacji system

 Łatwa instalacja i praktycznie nie wymagający konserwacji systemInstalacja jest łatwa i szybka do przeprowadzenia, a może ją wykonać dowolny warsztat specjalistyczny. Szczególnym ułatwieniem jest to, gdy w pojeździe zainstalowane są już szyny Airline. System odznacza się nawet niewielką masą własną wynoszącą ledwie 40 kg. Jest przeznaczony do wszystkich będących w powszechnym użyciu modeli furgonetek. TransSAFE® jest tak skonstruowany, że praktycznie nie wymaga konserwacji ani napraw. A na wypadek gdyby jednak coś miało się zepsuć, dostępny jest ekspresowy serwis części zamiennych. W naszym sklepie znajdziesz szczegółowy opis każdego artykułu, który dostarczy wielu przydatnych informacji o naszych produktach. W ten sposób możesz zyskać całościowe wyobrażenie na temat właściwości poszczególnych produktów przed ich zakupem.