Drążki rozporowe i belki ładunkowe

Drążki rozporowe i belki ładunkowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Drążki rozporowe i belki ładunkowe lepiej od razu nabyć u profesjonalisty

 Drążki rozporowe i belki ładunkowe lepiej od razu nabyć u profesjonalisty


Drążki rozporowe i belki ładunkowe odgrywają ogromną rolę w zabezpieczaniu ładunków. Mogą być one stosowane między innymi w nadwoziach furgonowych, a także krytych plandeką i imponują swoją zdolnością mocowania i prostotą obsługi. W naszym sklepie można nabyć oba produkty i to w różnych wersjach. I tak, na przykład, w kategorii drążków rozporowych można wybrać jeden z klasycznych sztywnych modeli bądź jedną z wersji rozkładanych, a tym samym wyjątkowo profesjonalnych. Zdecyduj zatem we własnym zakresie, który typ najlepiej spełnia wymagania Twojej firmy. Nasze belki ładunkowe, które zostały wykonane z najlepszego gatunkowo i bardzo lekkiego aluminium, oferujemy po pierwsze do szyn mocujących Combi, a po wtóre do szyn mocujących z otworami kluczowymi, co umożliwia także i w tym zakresie dokonanie wyboru dostosowanego dokładnie do konkretnych potrzeb. A jeżeli w posiadanym przez Ciebie wyposażeniu brak jeszcze takiego czy innego środka pomocniczego do zabezpieczania towarów — nasz zróżnicowany asortyment zawiera jeszcze wiele innych produktów dla Ciebie!


Drążki rozporowe i belki ładunkowe — liczy się jakość

 Drążki rozporowe i belki ładunkowe — liczy się jakość


Aby nawet długotrwałe i silniejsze obciążenia nie stanowiły żadnego problemu dla drążków rozporowych i belek ładunkowych, jeszcze przed zakupem należy zwrócić uwagę na ich możliwie najlepszą jakość. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie markowe produkty najwyższej jakości; nie znajdziesz u nas tanich produktów pośledniej jakości. Mimo tego nasze ceny są bez wyjątku przystępne, zwłaszcza że w przypadku wielu artykułów przyznajemy rabat ilościowy. Należą do nich zresztą także drążki rozporowe i belki ładunkowe — już w przypadku zakupu 10 produktów możesz oszczędzić pieniądze, a jeżeli od razu zdecydujesz się na nabycie 20 artykułów, rabat będzie szczególnie atrakcyjny. Ponieważ Twoje zaufanie do nas i satysfakcja z naszych usług są dla nas bardzo ważne, w naszym sklepie już od lat troszczymy się o stałą i bardzo skrupulatną kontrolę jakości. Tylko produkty naprawdę najwyższej klasy pozytywnie przechodzą nasze kompleksowe testy twardości i mogą następnie trafić do naszej oferty. Nasz kompetentny zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są prawdziwymi ekspertami w dziedzinie zabezpieczania ładunków. W przypadku pytań dotyczących naszych drążków rozporowych i belek ładunkowych chętnie oddadzą się do Twojej dyspozycji i udzielą indywidualnej i profesjonalnej porady.


Z przyjemnością zapraszamy do naszego comiesięcznego biuletynu

 Z przyjemnością zapraszamy do naszego comiesięcznego biuletynu


Chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami i promocjami? Raz w miesiącu rozsyłamy nasz bezpłatny biuletyn, który zawiera wszelkie aktualne informacje z branży logistycznej i zabezpieczania transportu. Jeżeli wzbudziło to Twoje zainteresowanie, z łatwością możesz zapisać się na naszą listę dystrybucyjną. Następnie otrzymasz od nas pocztą elektroniczną wiadomość zawierającą odnośnik potwierdzający. Jedno kliknięcie w to łącze już wystarczy, aby korzystać z naszego comiesięcznego biuletynu. W ten sposób uzyskasz oczywiście także zawsze wszystkie komunikaty dotyczące tematu drążków rozporowych i belek ładunkowych. Z przyjemnością wyczekuj tych informacji, gdyż firmy będące zawsze na bieżąco w dziedzinie zabezpieczania ładunków, mogą w efekcie zaoferować maksimum bezpieczeństwa!