Belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe

Belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe — niezawodne rozwiązanie, gdy grozi ryzyko przewrócenia

Belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe — niezawodne rozwiązanie, gdy grozi ryzyko przewrócenia

Belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe służą do zabezpieczania kartonów, palet jednorazowych, koszy siatkowych i europalet. Wykonane są one z reguły ze stali lub aluminium, dzięki czemu są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe, lecz także fantastycznie lekkie. Zabezpieczają one ładunki w dowolnej formie transportu i niezawodnie zapobiegają ich przewróceniu. Nasze belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe odznaczają się wyjątkowo wysoką jakością materiałów i doskonałą jakością wykonania. Jeżeli w swojej firmie nadal wykorzystujesz w pracy stare i nieprzetestowane produkty, w imię bezpieczeństwa zalecamy ich jak najszybszą wymianę na sprawdzone części. Instalacja przebiega zresztą bardzo szybko i jest bardzo łatwa, tak więc belek i przegród można użyć od razu po otrzymaniu dostawy. Należy je jedynie założyć na burtę i zamocować za pomocą dźwigni zaciskowej. Ponieważ można je również założyć pod kątem, są do tego wyjątkowo wszechstronnie użyteczne.

Nie należy lekceważyć kwestii bezpieczeństwa

 Nie należy lekceważyć kwestii bezpieczeństwa


W dzisiejszych czasach w żadnej firmie nie można zaniedbać sprawy bezpieczeństwa. Nie da się nigdy ostatecznie wykluczyć ryzyka, a większość incydentów i wypadków zdarza się tak czy owak zupełnie niespodziewanie i to w ciągu kilku sekund, co sprawia, że niemożliwa jest już żadna rozsądna reakcja. Jeżeli dojdzie do przewrócenia się palet, koszy siatkowych lub ciężkich kartonów, może to w pewnych okolicznościach skutkować poważnymi konsekwencjami. Chodzi tu nie tylko o los całego ładunku, lecz także o zdrowie i integralność cielesną zaangażowanych osób. Zatem zawczasu zastosuj profilaktykę — nasze ultranowoczesne belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe dzięki swojej nadzwyczajnej sile utrzymującej przyczynią się w sposób zasadniczy do zabezpieczenia ładunków w Twojej firmie. Drobny przykład, który wyraziście obrazuje zdolność mocowania naszych produktów: W zależności od modelu nasze belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe odznaczają się siłą utrzymującą wynoszącą nawet do 1000 dekaniutonów (daN). W przypadku starszych i w większości nieprzetestowanych wersji siła utrzymująca wynosi często jednak maksymalnie jedynie 200 dekaniutonów. Wyraźna różnica, nie sądzisz?

Krótkie terminy dostawy, przystępne ceny

 Krótkie terminy dostawy, przystępne ceny


Nasz sklep należy do czołowych firm w branży zabezpieczania ładunków. Cenimy markowe produkty najwyższej jakości i pragniemy naszym bardzo zróżnicowanym asortymentem przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa składowania i transportowania najrozmaitszych towarów w celu efektywnego zminimalizowania różnego rodzaju ryzyka. Realizacja dostawy następuje z reguły w ciągu zaledwie kilku dni roboczych, co umożliwia rozpoczęcie planowania zlecenia już w momencie składania zamówienia. Nasze ceny są przystępne i nie narażają budżetu na szwank, zwłaszcza że organizujemy często atrakcyjne promocje miesiąca. W ramach tych promocji możesz nabyć wybrane produkty po naprawdę okazyjnej cenie; w porównaniu z cenami katalogowymi możliwe jest zaoszczędzenie nawet do 30%. Dlatego też nie lekceważ kwestii bezpieczeństwa — nasze belki zaciskowe i przegrody międzyburtowe oddają cenne usługi i mogą zapobiegać poważnym wypadkom wywoływanym wskutek przewrócenia.