Belki rozporowe

Belki rozporowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Wytrzymałe belki rozporowe od profesjonalisty

 

Wytrzymałe belki rozporowe od profesjonalisty
Belki rozporowe służą zapewnieniu bezpieczeństwa kierowcy i ładunku. Można je uniwersalnie wykorzystywać i znajdują one zastosowanie między innymi w samochodach dostawczych, przyczepach i nadwoziach furgonowych. Dzięki zintegrowanej zewnętrznej listwie zębatej lub solidnej taśmie pasa możliwe jest całkowicie bezstopniowe ryglowanie. W naszym sklepie można znaleźć od razu kilka najwyższej jakości wersji, które zostały wykonane ze stali albo z aluminium. Spełniają one oczywiście wymagania normy DIN 12195-1 i imponują wyśmienitą jakością wykonania i znakomitą zdolnością mocowania. W końcu optymalne zabezpieczenie ładunku zaczyna się zawsze od profesjonalnych akcesoriów!


Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń do nas!

 Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń do nas!


W zależności od tego, jakie są wymagania firmy, wybór odpowiedniej belki rozporowej nie zawsze jest łatwy. Jednakże my oczywiście nie zostawimy Ciebie bez pomocy. W razie jakichkolwiek niejasności w odniesieniu do naszych produktów bądź też pojawienia się dodatkowych pytań na temat zabezpieczania ładunków nasza infolinia doradcza udzieli Tobie szybkiego i kompetentnego wsparcia w tym zakresie. Wystarczy szybki telefon i już do Twojej dyspozycji jest specjalista, który posiada ogromną wiedzę i kompetencje techniczne i może Tobie udzielić indywidualnej, osobistej, a jeśli sobie tego życzysz, także i poufnej porady. Mimo to oczywiście nie rezygnujemy w naszym sklepie z wyczerpujących opisów i objaśnień, które nie tylko zawierają wszelkie szczegółowe informacje techniczne, lecz także informacje o praktycznych właściwościach danego produktu. Poza tym masz możliwość zobaczenia naszych belek rozporowych niejako w zbliżeniu, gdyż każdą ilustrację produktu można powiększyć z dziecinną łatwością. A jeżeli zechcesz obliczyć, ile środków pomocniczych i elementów wyposażenia będzie w ogóle potrzeba w celu optymalnego zabezpieczenia ładunku, mamy dla Ciebie jeszcze jedną wskazówkę specjalną.


Skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora wspomagającego dobór zabezpieczeń ładunków

 Skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora wspomagającego dobór zabezpieczeń ładunków


Pomiędzy naszymi poszczególnymi belkami rozporowymi znajdziesz zawsze odnośnik, który przeniesie Cię do naszego innowacyjnego kalkulatora wspomagającego dobór zabezpieczeń ładunków. Można korzystać z niego przez Internet, jest oczywiście dostępny bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Jego obsługa jest bardzo łatwa i dobrze zorganizowana, dzięki czemu nie wymaga oczywiście żadnej uprzedniej wiedzy specjalistycznej. Program obliczeniowy, któremu nadaliśmy nazwę „LaSi-Profi” (Zabezpieczanie ładunków dla profesjonalistów), ustali w ciągu najkrótszego czasu, a do tego z doskonałą dokładnością, które środki pomocnicze do zabezpieczania ładunków oraz w jakiej ilości wymagane są dla Twojego transportu. Wiesz przecież, że kontrole mogą mieć niekiedy nieprzyjemne konsekwencje. Ten, kto zostanie „przyłapany” na stosowaniu niewystarczających lub niezgodnych z przepisami zabezpieczeń, musi w zupełności słusznie liczyć się z dotkliwymi karami i wysokimi grzywnami. W końcu niezabezpieczony transport stwarza zagrożenie nie tylko dla ładunku, lecz także dla życia ludzkiego. Istotne jest więc, aby zadbać o maksimum bezpieczeństwa, co dzięki naszym dojrzałym i sprawdzonym markowym produktom nie stanowi żadnego problemu. Nasze dobrze znane przystępne ceny nie stanowią ponadto obciążenia dla budżetu i umożliwiają w pełni bezpieczne składowanie i prawidłowy transport. Wybierz zatem belki rozporowe od profesjonalisty — nasz sklep
uzyskał certyfikat Trusted Shops i gwarantuje wygodne i dogodne zakupy bez ryzyka.