W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

TransSAFE® Rack — system regałowy do Twojego samochodu dostawczego

W przypadku krótkich kursów przewozowych, a także w transporcie dystrybucyjnym wyzwanie często polega na tym, że wszystkie towary w ładowni samochodu dostawczego muszą pozostać dostępne, a do tego ładunek powinien być jeszcze także optymalnie zabezpieczony. W naszym sklepie internetowym z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” oferujemy system regałowy, dzięki któremu kilkoma ruchami rąk można utworzyć półkę w ładowni. Płynie z tego taka korzyść, że można do minimum zredukować liczbę pustych przejazdów, a także czasy adaptacji przestrzeni ładunkowej. Poza tym elementy blokujące i siatki, z których składa się regał, są bardzo lekkie i jedynie nieznacznie zmniejszają ładowność pojazdu. Regałów można używać w bardzo elastyczny sposób, optymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń, a dostęp do wszystkich towarów zapewnia przejście pośrodku ładowni.

Z elementów blokujących i siatek powstaje elastyczny regał w furgonetce

System regałowy składa się z sześciu pionowych słupków typu „5×7”, które są ustawione możliwie blisko ścianki grodziowej, z tyłu i w środku pojazdu i unieruchomione w szynie sufitowej i podłogowej metodą kształtową. Do tych słupków przytwierdzone są siatki, które można dowolnie rozmieścić, aby zapewnić optymalne wykorzystanie przestrzeni. Siatka jest w ten sposób w stanie wytrzymać obciążenie sięgające 300 daN. Towar umieszczony na siatkach zabezpiecza się na końcu jeszcze pasami mocującymi w celu optymalnego zabezpieczenia przewożonego ładunku. Szyna podłogowa powinna być w idealnym przypadku przymocowana bezpośrednio do nadwozia pojazdu poprzez przyklejenie lub przykręcenie, natomiast szyna sufitowa przytwierdzona do kształtowników poprzecznych konstrukcji dachowej. System regałowy wymaga rozstawienia szyn z prześwitem 615 mm, aby móc uzyskać optymalną głębokość półek w stosunku do szerokości przejścia w ładowni furgonetki. Dlatego też należy mieć na względzie, że większość zamontowanych fabrycznie szyn podłogowych jest z reguły raczej niekompatybilna z naszym systemem.

W naszej ofercie mamy system regałowy dla wielu typów pojazdów

Oferujemy zestawy dla samochodów Mercedes-Benz Sprinter, jak również Volkswagen Crafter o rozstawie osi 3665 mm i z wysokim dachem. Prosimy o osobisty kontakt z nami, ponieważ system ten jest również dostępny dla innych pojazdów. Zachęcamy także do przyjrzenia się innym rozwiązaniom systemowym w obszarach tematycznych naszego sklepu internetowego z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” — oferujemy również system blokowania ładunków w samochodach dostawczych, system siatkowy, a nawet system do w pełni zautomatyzowanego zabezpieczania ładunków siatką zaledwie jednym naciśnięciem guzika. Pytania dotyczące optymalnych rozwiązań służących do zabezpieczania ładunków można w dowolnej chwili kierować za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego bądź też telefonicznie do zespołu naszych doradców.