Zwiększ powierzchnię ładunkową w swoich pojazdach z nadwoziem furgonowym dzięki systemowi podwójnej podłogi

Istnieją towary, które stanowią wyzwanie, jeśli chodzi o optymalne wypełnienie przestrzeni ładunkowej. Na przykład często zdarza się, że wstępnie skonfekcjonowanych pojemników na paletach nie można ułożyć w stos. Takimi towarami szybko zajmuje się wnętrze pojazdu i zachodzi konieczność zaplanowania dodatkowego kursu ze względu na problemy z miejscem, mimo że wiele jeszcze brakuje do osiągnięcia maksymalnej dopuszczalnej ładowności pojazdu. Mamy oczywiście rozwiązanie tego problemu — w ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” znajduje się system umożliwiający utworzenie dodatkowego poziomu ładunkowego w pojeździe z nadwoziem furgonowym. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ istotnie przyczynia się do optymalizacji wolumenu transportowego. I jeszcze jedna zaleta — system spełnia wymagania niemieckiego rozporządzenia w sprawie higieny artykułów spożywczych (Lebensmittelhygieneverordnung), które odgrywa istotną rolę właśnie w przypadku pojazdów z nadwoziem furgonowym, ponieważ głównie one są wykorzystywane do przewozu żywności.

Dodatkowe belki ładunkowe we wnętrzu pojazdu pomagające również w zabezpieczaniu ładunków

Dodatkowy poziom ładunkowy powstaje dzięki zastosowaniu szyn systemu podwójnej podłogi umożliwiających zawieszenie belek ładunkowych na żądanej wysokości. Niezbędne do tego celu szyny prowadzące można wykorzystać oczywiście także do wszystkich innych zastosowań, na przykład w połączeniu z pasami mocującymi i siatkami do zabezpieczania ładunków, jak również belkami blokującymi. Belki ładunkowe powinny być zawieszone na różnych wysokościach w układzie schodkowym, gdyż w ten sposób zapobiega się przesuwaniu się palet na drugim poziomie. Poza tym dzięki temu system wspomaga jeszcze nawet zabezpieczenie ładunku. Gdy belki ładunkowe nie są już potrzebne, można je zaledwie w kilka sekund łatwo umieścić pod sufitem, dzięki czemu nie blokują cennego miejsca w ładowni. Albo też można użyć belek blokujących i zastosować je w celu zabezpieczenia ładunków na dolnym poziomie.

Rozwiązanie skrojone na Twoją miarę

Szyny prowadzące są dostępne w najróżniejszych wersjach, a w zależności od konstrukcji i funkcji nadwozia można zainstalować jeszcze również rozmaite profile szynowe. Te profile szynowe mogą być przynitowywane, przykręcane lub przyklejane, a poza tym mogą być nasadzane lub precyzyjnie osadzane w ścianach bocznych. Modele specjalnie zoptymalizowane pod kątem przyklejenia gwarantują pewne zespolenie obu elementów.

W naszym sklepie internetowym z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” oferujemy jeszcze więcej rozwiązań przeznaczonych do pojazdów z nadwoziem furgonowym — zarówno inne systemy służące do utworzenia dodatkowego poziomu ładunkowego we wnętrzu pojazdu, jak również systemy zabezpieczania kontenerów na kółkach lub belki blokujące do zastosowań uniwersalnych, które można przekładać po każdym rozładunku częściowym. Zasięgnij informacji i znajdź rozwiązanie odpowiednie dla wyzwania, które stwarzają przewożone przez Ciebie ładunki. Zespół naszych doradców z chęcią udzieli Tobie przy tym pomocy! Można się z nami skontaktować, korzystając z formularza kontaktowego, a także oczywiście telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.