W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Logistyka ładunków w pojazdach z nadwoziem plandekowym — system listew mocujących i belek blokujących

Nie chcesz trwonić czasu na trwające godziny mocowanie ładunków, takich jak kosze siatkowe, palety, przesyłki drobnicowe, kontenery elastyczne typu „big bag” czy opony, aby je skutecznie zabezpieczyć. Potrzebujesz zatem systemu, który umożliwia szybkie i łatwe zabezpieczenie przewożonych ładunków, a przy tym zachowuje zdolność adaptacji. W naszych sklepach, takich jak na przykład w serwisie z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu”, oferujemy taki system — szynę mocującą z setkami punktów kotwiących, w których można zaczepić pasy mocujące, belki blokujące bądź odgradzające. System ten stwarza rozmaite możliwości i pozwala łatwo i szybko uporać się ze zleceniami transportowymi. Można zabezpieczyć ładunek w kierunku do tyłu albo podzielić przestrzeń pojazdu wzdłuż lub wszerz na segmenty. To zresztą również przynosi korzyści przy rozkładaniu obciążeń. I nawet palety i towary o wyjątkowo dużych gabarytach można w ten sposób bezpiecznie transportować.

Wąski rozstaw otworów umożliwia zakotwienie elementów mocujących blisko ładunku

Możesz skonfigurować własny system dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Zostanie dla Ciebie przygotowany odpowiedni zestaw w zależności od obciążenia użytkowego, wysokości ładunku, szerokości wnętrza naczepy w świetle, liczby sekcji międzykłonicowych i odległości między kłonicami w świetle, a także od tego, w którym kierunku ma być zabezpieczany ładunek. Dokładne dopasowanie systemu i wąski rozstaw otworów w szynach mocujących pozwalają na zakotwienie elementów mocujących możliwie jak najbliżej ładunku. System jest opracowany i produkowany w Niemczech i imponuje najwyższej klasy jakością, przejawiającą się na przykład zastosowaniem wysoko wytrzymałych profili stalowych.

Mistrz transformacji do wszelkiego rodzaju zadań w transporcie

Ten system listew mocujących i belek blokujących znajduje uniwersalne zastosowanie, niezależnie od tego, czy ma służyć do zabezpieczania beczek, palet czy zbiorników. Oferujemy jednak jeszcze wiele innych rozwiązań systemowych przeznaczonych do stosowania w pojazdach z nadwoziem plandekowym. Są one jednymi z najpopularniejszych środków transportu w nowoczesnej logistyce i z tego względu bardzo często wykorzystywane. Istotne dla nas jest, by oferowane przez nas produkty umożliwiały szybki i łatwy załadunek i rozładunek. Poza tym muszą one gwarantować, że są zdolne do szybkiego i elastycznego dostosowywania się do warunków realizowania najrozmaitszych zleceń transportowych. Umożliwia to przede wszystkim prezentowany tu system listew mocujących i belek blokujących. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego lub dowolnego innego systemu zachęcamy do kontaktu telefonicznego z nami bądź skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Z chęcią doradzimy Tobie i znajdziemy rozwiązanie odpowiednie dla Twojego zadania logistycznego.