System blokowania ładunków w samochodach dostawczych

Dzień w dzień musisz rozwozić najróżniejsze towary — pudła na palecie drewnianej, jakieś kontenery na kółkach bądź też skrzynki do transportu butelek. Istotne przy tym jest to, by każdy ładunek był odpowiednio zabezpieczony, a zabezpieczenie to odbywało się szybko i elastycznie. W ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” mamy system zabezpieczający składający się z czterech belek blokujących, które przymocowuje się do sufitu i podłogi pojazdu i które można bardzo sprawnie przesuwać. Przy pomocy tego systemu można bardzo elastycznie reagować na najróżnorodniejsze zlecenia transportowe, bo w przypadku tego produktu chodzi o prawdziwego mistrza transformacji. Odznacza się on ponadto bardzo niewielką masą i w kilka sekund daje się ulokować we wnętrzu pojazdu, dzięki czemu nie blokuje cennego miejsca w ładowni.

Cztery superlekkie belki blokujące pozwalają na elastyczne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej

Belki blokujące, dostępne w wersjach „5×7” oraz „5×7 ERGO”, zamocowuje się w szynach Airline umieszczonych w suficie i podłodze pojazdu. Szyna podłogowa powinna być przymocowana najlepiej bezpośrednio do nadwozia pojazdu poprzez przyklejenie lub przykręcenie. Szyna Airline znajdująca się na suficie pojazdu powinna być w idealnym przypadku połączona odpowiednimi elementami mocującymi ze ścianą czołową i portalem tylnym, gdyż w ten sposób uzyskuje się równomierne rozłożenie obciążenia, które jest ponadto jeszcze przenoszone na stałą konstrukcję pojazdu. Belki blokujące zamocowane w szynach dają się bardzo sprawnie przesuwać we wnętrzu pojazdu w tę i z powrotem, dzięki czemu można je ustawić jak najbliżej ładunku.

Dodatkowo stosuje się pasy mocujące lub drążki stelażowe do zabezpieczenia ładunku z boku

Zabezpieczenie z boku odbywa się w końcu przy użyciu pasów mocujących, które są przymocowane do belek blokujących. W naszym sklepie z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” można oczywiście także znaleźć szeroki wybór pasów mocujących zaopatrzonych w rozmaite uchwyty i mechanizmy napinające. Do zabezpieczania można wykorzystać również drążki stelażowe, odznaczające się zdolnością mocowania do 300 daN. Drążki te można naturalnie nabyć także w naszym sklepie. Skonfiguruj swój indywidualny system do zabezpieczania i blokowania ładunków optymalnie spełniający Twoje wymagania. W tym celu będziemy potrzebować przy zamówieniu jedynie kilku danych: dotyczących ładowności, długości ładowni, szerokości i wysokości wnętrza w świetle, wysokości ładowni oraz odległości pomiędzy osiami centralnymi szyn. Poza tym należy podać, czy pojazd jest już wyposażony w szyny, aby można było z nich w dalszym ciągu korzystać. Prosimy o skontaktowanie się z nami, a chętnie udzielimy porady na temat systemu zabezpieczającego, który jest optymalny w Twoim przypadku. Zapraszamy także do przyjrzenia się innym rozwiązaniom systemowym, które oferujemy w ramach obszarów tematycznych naszego sklepu internetowego z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu”.