Siatki zabezpieczające i plandeki

Siatki zabezpieczające i plandeki — do kontenerów lub pojazdów transportowych

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatki zabezpieczające i plandeki — wytrzymałe i gotowe do użycia w każdej chwili

Siatki zabezpieczające i plandeki — wytrzymałe i gotowe do użycia w każdej chwili
Jeżeli chcesz prawidłowo i zgodnie z przepisami zabezpieczyć swój ładunek w kontenerach, furgonetkach, samochodach osobowych lub ciężarowych, raczej nie dokonasz tego bez wytrzymałych siatek zabezpieczających i plandek. Są one wykonane wprawdzie w zależności od wersji z różnych materiałów, a mimo to wszystkie one mają pewne cechy wspólne: są wyjątkowo wytrzymałe, trwałe i w ciągu kliku sekund gotowe do użycia. W naszym sklepie oferujemy wyjątkowo szeroki wachlarz najwyższej klasy solidnych siatek zabezpieczających i plandek. Bez problemu można zoptymalizować zakupy pod kątem potrzeb — po pierwsze bowiem w naszej ofercie mamy bogaty wybór wymiarów standardowych, które dzięki rozmaitym rozmiarom można stosować w bardzo uniwersalny sposób. Po drugie, dajemy jednak również możliwość zamówienia wersji specjalnych lub rozmiarów niestandardowych. Własną plandekę kontenerową lub siatkę do zabezpieczania ładunku o określonych wymiarach można skonfigurować niezmiernie łatwo i bez większego wysiłku, gdyż w obrębie poszczególnych opisów produktów udostępnione są odpowiednia narzędzia, które krok po kroku prowadzą przez proces składania zamówienia.

Wystarczy podać tylko długość i szerokość

Wystarczy podać tylko długość i szerokość
Aby móc zamówić indywidualnie konfigurowalne siatki zabezpieczające i plandeki, należy jedynie wpisać żądane wymiary w wyznaczone pola. Po wpisaniu długości i szerokości system natychmiast obliczy powierzchnię całkowitą w metrach kwadratowych oraz wynikającą z tej wielkości cenę. Praktyczne podejście — minimalna wielkość zakupu w naszym sklepie wynosi w tym przypadku zaledwie 1 m², co umożliwia dokonanie optymalnego zakupu nawet w przypadku niewielkich potrzeb. Czas dostawy naszych siatek zabezpieczających i plandek wynosi niemal zawsze około jednego do dwóch tygodni, a tym samym unika się nieprzyjemnych opóźnień i można realizować otrzymane zlecenia w terminie. Dlatego też ze spokojem zapoznaj się z asortymentem w tej kategorii — oferujemy tymczasem ponad 40 różnych modeli, tak że z pewnością znajdziesz wśród nich odpowiednie produkty dla Twojej firmy. A jeśli zechcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych siatek i plandek bądź po prostu zasięgnąć wyczerpującej porady — któryś z naszych specjalistów czeka już na Twój telefon, aby udzielić fachowej i kompetentnej odpowiedzi na Twoje pytania!

Po wielokroć sprawdzone — klasyczne wymiary standardowe

Wystarczy podać tylko długość i szerokość
Nasze produkty o wymiarach standardowych znajdują wszechstronne i bardzo zróżnicowane zastosowania i są używane codziennie w niezliczonych przedsiębiorstwach. Ze względu na bardzo dobrą jakość wykonania i doskonałe materiały nadają się one również do długiego i nieprzerywanego użytkowania bez obaw o utratę jakości. Niezależnie od tego, czy chodzi o plandekę kontenerową, tkaninę kratową lub siatkę zabezpieczającą o dużych oczkach ze sznurem krawędziowym — jeżeli w obecnych czasach chce się transportować ładunek w sposób całkowicie bezpieczny, w żadnym razie nie można rezygnować z najwyższej jakości siatek zabezpieczających i plandek. Należy mieć na uwadze, że jeżeli w przypadku ewentualnej kontroli ujawnione zostaną nieprawidłowości lub nieodpowiednie środki pomocnicze, trzeba się liczyć z dotkliwymi karami i wysokimi grzywnami. Oszczędź sobie związanych z tym nieprzyjemności i lepiej od samego początku zabezpieczaj swoje ładunki przy pomocy siatek zabezpieczających i plandek o sprawdzonej markowej jakości!