Sicherungsnetz mit Randkordel
LaSi nach VDI 2700 Blatt 3.3

Siatka zabezpieczajaca ze sznurem krawedziowym, zielona

Nr art.: 220-68088105G221
Siatka z wlókien syntetycznych z polipropylenu (PP) z oczkami o rozmiarze 30 mm i solidnym sznurem o grubosci 3 mm przeznaczona do zabezpieczania ladunków w kontenerach. Nalezy do naszych sieci o najwiekszej zdolnosci mocowania, gdzie sily rozrywajace o wartosci do 7000 N nie stanowia problemu dla trwalej struktury oczek. Sznur krawedziowy na obwodzie sluzy do zamocowywania siatki, a oprócz tego mozna ja takze umocowac, zaczepiajac ja bezposrednio za oczka, co w zaden sposób nie zagraza bezpieczenstwu.
19,99 zł z VAT ¹ 16,80 zł bez VAT ¹
Koszty przesyłki: 35,37 zł z VAT ²
Termin dostawy: ok. 2–3 tygodni
minimalna ilość = 1 sztuka
Zalety produktu
 • Wysoko wytrzymała i odporna na obciążenia
 • Solidna i trwała
Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
+ -

W tym miejscu można skonfigurować swoją siatkę dostosowaną całkowicie do indywidualnych potrzeb. W tym calu należy podać jej długość i szerokość. Należy pamiętać, że minimalna wielkość siatki wynosi 1 m². W przypadku zakupu siatki o wielkości nieprzekraczającej 5 m² obowiązuje dopłata w wysokości 100% wartości towaru netto. Ponadto w przypadku wartości zamówienia niższej od 25,00 € netto (29,75 € brutto) obowiązuje narzut cenowy w wysokości 3,50 € netto (4,17 € brutto).

Wsparcie telefoniczne
+49 (661) 380 998 80
Dostępne tylko w godzinach pracy
WhatsApp Support
+49 (1577) 3788884
Dostępne tylko w godzinach pracy
offline
Parametry techniczne
Uwaga Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
Masa powierzchniowa [g/m²] 290
Grubość sznura [mm] 3
Rozmiar oczek [mm] 30 × 30
Ze wzmocnionym sznurem krawędziowym tak
Wersja Ladungssicherungsnetz
okładka Brak danych
Kolor zielony
Długość [cm] indywidualna
Szerokość [cm] indywidualna
Approved by:
Opis artykułu

Szczegóły

 • Siatka okrywajaca na kontenery wykonana z polipropylenu, wysoko wytrzymala i przeznaczona do bezpiecznego transportowania lub okrywania zaladowanych kontenerów.
 • Rozmiar oczek siatki zabezpieczajacej wynosi 30 mm.
 • Siatka zabezpieczajaca jest zaopatrzona w sznur krawedziowy o grubosci 3 mm, a takze we wzmocniona krawedz. Sznur krawedziowy tworzy solidna krawedz obwodowa.
 • Z certyfikatem DEKRA
 • Wytrzymalosc siatki na rozrywanie do 2000 N
 • Ze wzgledu na to, ze oczka tej siatki okrywajacej z polipropylenu sa bezwezlowe, jest ona wyjatkowo elastyczna i doskonale dopasowuje sie do poszczególnych elementów ladunku.
 • Mozliwosci jej wykorzystania sa tak wszechstronne, jak uniwersalny jest sam material: artykul ten mozna sobie wyobrazic jako stosowany do okrywania ladunków na najrózniejszych kontenerach transportowych czy tez uzywany jako zabezpieczenie ladunku w furgonetkach, a nawet wykorzystywany do odgradzania ladowni od przedzialu pasazerskiego.
Opinie klientów

Opinie klientów

Nie ma jeszcze żadnej opinii klienta. Bądź pierwszy(a) i oceń ten produkt.
 • Bewertung


Ten produkt służący do zabezpieczania ładunków jest zgodny z normami najnowszej wytycznej branżowej VDI 2700 karta 3.3, a tym samym można go stosować jako środek pomocniczy do zabezpieczania ładunków transporcie drogowym.

Dalsze informacje dotyczące nowej wytycznej branżowej VDI 2.700 karta 3.3 można znaleźć tutaj.

Spełnia wymagania wytycznej branżowej VDI 2700 karta 3.3