Sicherungsnetz  mit Randkordel

Siatka zabezpieczajaca ze sznurem krawedziowym, niebieska

Nr art.: 220-68088105B221
Siatka z wlókien syntetycznych z polipropylenu (PP) z oczkami o rozmiarze 30 mm i solidnym sznurem o grubosci 3 mm przeznaczona do zabezpieczania ladunków w kontenerach. Nalezy do naszych sieci o najwiekszej zdolnosci mocowania, gdzie sily rozrywajace o wartosci do 7000 N nie stanowia problemu dla trwalej struktury oczek. Sznur krawedziowy na obwodzie sluzy do zamocowywania siatki, a oprócz tego mozna ja takze umocowac, zaczepiajac ja bezposrednio za oczka, co w zaden sposób nie zagraza bezpieczenstwu.
25,24 zł z VAT ¹ 21,76 zł bez VAT ¹
Koszty przesyłki: 35,52 zł z VAT ²
Termin dostawy: ok. 1–2 tygodni
minimalna ilość = 1 sztuka
Zalety produktu
  • Wysoko wytrzymała i odporna na obciążenia
  • Solidna i trwała

* Pola wymagane

Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
+ -

W tym miejscu można skonfigurować swoją siatkę dostosowaną całkowicie do indywidualnych potrzeb. W tym calu należy podać jej długość i szerokość. Należy pamiętać, że minimalna wielkość siatki wynosi 1 m². W przypadku zakupu siatki o wielkości nieprzekraczającej 5 m² obowiązuje dopłata w wysokości 100% wartości towaru netto. Ponadto w przypadku wartości zamówienia niższej od 25,00 € netto (29,75 € brutto) obowiązuje narzut cenowy w wysokości 3,50 € netto (4,17 € brutto).

Wsparcie telefoniczne
+49 (661) 380 998 80
Dostępne tylko w godzinach pracy
WhatsApp Support
+49 (1577) 3788884
Dostępne tylko w godzinach pracy
offline
Parametry techniczne
Uwaga Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
Masa powierzchniowa [g/m²] 290
Grubość sznura [mm] 3
Rozmiar oczek [mm] 30 × 30
Ze wzmocnionym sznurem krawędziowym tak
Wersja Abdecknetz
Kolor niebieski
Długość [cm] indywidualna
Szerokość [cm] indywidualna
Opis artykułu

Szczegóły

  • Siatka okrywajaca na kontenery wykonana z polipropylenu, wysoko wytrzymala i przeznaczona do bezpiecznego transportowania lub okrywania zaladowanych kontenerów.
  • Rozmiar oczek siatki zabezpieczajacej wynosi 30 mm.
  • Siatka zabezpieczajaca jest zaopatrzona w sznur krawedziowy o grubosci 3 mm, a takze we wzmocniona krawedz. Sznur krawedziowy tworzy solidna krawedz obwodowa.
  • Wytrzymalosc siatki na rozrywanie do 2000 N
  • Ze wzgledu na to, ze oczka tej siatki okrywajacej z polipropylenu sa bezwezlowe, jest ona wyjatkowo elastyczna i doskonale dopasowuje sie do poszczególnych elementów ladunku.
  • Mozliwosci jej wykorzystania sa tak wszechstronne, jak uniwersalny jest sam material: artykul ten mozna sobie wyobrazic jako stosowany do okrywania ladunków na najrózniejszych kontenerach transportowych czy tez uzywany jako zabezpieczenie ladunku w furgonetkach, a nawet wykorzystywany do odgradzania ladowni od przedzialu pasazerskiego.
Opinie klientów

Opinie klientów

Nie ma jeszcze żadnej opinii klienta. Bądź pierwszy(a) i oceń ten produkt.
  • Bewertung