Pritschen-Abdecknetz, grobmaschig

Siatka okrywajaca o duzych oczkach na otwarte sk rzynie ladunkowe, czarna

Nr art.: 220-68088120PSC221
Wytrzymala siatka okrywajaca o duzych oczkach na otwarte skrzynie ladunkowe jest przeznaczona zwlaszcza do pojazdów z otwarta skrzynia ladunkowa, samochodów ciezarowych badz furgonetek. Ze wzgledu na duzy rozmiar oczek wynoszacy 100 × 100 mm swietnie nadaje sie do zabezpieczania rozmaitych ladunków w transporcie, takich, z jakimi do czynienia maja wlasnie drobni przedsiebiorcy i rzemieslnicy.
25,24 zł z VAT ¹ 21,76 zł bez VAT ¹
Koszty przesyłki: 35,52 zł z VAT ²
Termin dostawy: ok. 2–3 tygodni
minimalna ilość = 1 sztuka
Zalety produktu
 • Szybkie i łatwe zabezpieczenie ładunku
 • Ciężka siatka okrywająca
Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
+ -

W tym miejscu można skonfigurować swoją siatkę dostosowaną całkowicie do indywidualnych potrzeb. W tym calu należy podać jej długość i szerokość. Należy pamiętać, że minimalna wielkość siatki wynosi 1 m². W przypadku zakupu siatki o wielkości nieprzekraczającej 5 m² obowiązuje dopłata w wysokości 100% wartości towaru netto. Ponadto w przypadku wartości zamówienia niższej od 25,00 € netto (29,75 € brutto) obowiązuje narzut cenowy w wysokości 3,50 € netto (4,17 € brutto).

Wsparcie telefoniczne
+49 (661) 380 998 80
Dostępne tylko w godzinach pracy
WhatsApp Support
+49 (1577) 3788884
Dostępne tylko w godzinach pracy
offline
Parametry techniczne
Uwaga Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
Masa powierzchniowa [g/m²] 250
Grubość sznura [mm] 6
Rozmiar oczek [mm] 100 × 100
Ze wzmocnionym sznurem krawędziowym tak
Wersja Abdecknetz
Kolor czarny
Długość [cm] indywidualna
Szerokość [cm] indywidualna
Opis artykułu

Szczegóły

 • Ciezka siatka okrywajaca na otwarte skrzynie ladunkowe, która najlepiej nadaje sie do transportowania lub okrywania zaladowanych przyczep lub otwartych skrzyn ladunkowych.
 • Idealne rozwiazanie do zabezpieczania ladunków, poniewaz ta elastyczna siatka dostosowuje sie do róznych ksztaltów ladunku, gwarantujac optymalne unieruchomienie.
 • Rozmiar oczek siatki na ladunek wynosi 100 mm.
 • Siatka zabezpieczajaca jest wykonana ze sznura o grubosci 6 mm i wyposazona we wzmocniony sznur krawedziowy, który tworzy solidna krawedz obwodowa.
 • Z certyfikatem DEKRA
 • Wytrzymalosc siatki na rozrywanie do 2000 N
 • Od kastry budowlanej przez zabezpieczenie taczki az po drabiny lub pojedyncze, duze narzedzia na powierzchni ladunkowej — ta siatka zabezpieczajaca znajduje swoje zastosowanie do najrózniejszych ladunków jako ich elastycznie dopasowujace sie zabezpieczenie.
 • Niezwykla wytrzymalosc na rozrywanie umozliwia równiez jej wykorzystanie jako siatki do zabezpieczania palet lub do okrywania ciezkich pudel.
Opinie klientów

Opinie klientów

Nie ma jeszcze żadnej opinii klienta. Bądź pierwszy(a) i oceń ten produkt.
 • Bewertung