W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Obsługa klienta

Zachęcamy do zadawania pytań specjalistom z dziedziny zabezpieczenia ładunkuZachęcamy do zadawania pytań specjalistom z dziedziny zabezpieczenia ładunku

Nasz zespół konsultantów zawsze chętnie wysłucha wszelkich pytań i doradzi, w jaki sposób optymalnie zabezpieczyć ładunek. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się specjalistami, jeśli chodzi o prawidłowe zabezpieczenie ładunku oraz odpowiednie i bezpieczne rozwiązania produktowe. Tę fachową wiedzę pragniemy przekazywać naszym klientom, przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa w świecie logistyki i transportu. Na naszej stronie internetowej udostępniamy wiele informacji oraz wskazówek dotyczących obszarów stosowania naszych produktów. Jednakże w przypadku dalszych pytań można się z nami skontaktować w dowolnej chwili. Znajdziemy czas na zajęcie się Twoją sprawą i udzielimy kompleksowej porady, bo dla każdego wyzwania w dziedzinie zabezpieczenia ładunku można znaleźć sposób jego rozwiązania oraz odpowiednie produkty!

 


Podajemy wszelkie istotne informacje dotyczące zabezpieczania ładunkówPodajemy wszelkie istotne informacje dotyczące zabezpieczania ładunk&oacute

  • Z objaśnieniami wszystkich terminów specjalistycznych z dziedziny zabezpieczenia ładunku można się zapoznać w naszym glosariuszu.
  • W sekcji pomocy i najczęściej zadawanych pytań można znaleźć wszelkie informacje na temat procesu składania i realizacji zamówienia
  • W światach tematycznych zamieszczono wyczerpujące informacje na temat zabezpieczania ładunków.
  • Z aktualnymi tematami można się zapoznać, przeglądając blog o zabezpieczaniu ładunków.
  • Zapisanie się na nasz biuletyn zapewnia otrzymywanie na bieżąco zawsze aktualnych informacji.

 

 

 

 

 

Nasze produkty są przetestowane przez Instytut Fraunhofera, DEKRA, TÜV, TUL-LOG oraz Centrum Kompetencji 3GNasze produkty są przetestowane przez Instytut Fraunhofera, DEKRA, TÜV, TUL-LOG oraz Centrum Kompetencji 3G

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne. Można mieć pewność, że wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym odznaczają się bardzo wysoką jakością. Spełniamy wszystkie wymagania dyrektyw branżowych serii VDI 2700 dotyczących produktów do zabezpieczania ładunków. Mamy również potwierdzenie tego faktu ze strony Niemieckiego Stowarzyszenia Nadzoru Technicznego Pojazdów DEKRA, Stowarzyszenia Nadzoru Technicznego TÜV, Towarzystwa do spraw Logistyki Transportowej, Przeładunkowej i Magazynowej TUL-LOG, Centrum Kompetencji w dziedzinie Zabezpieczania Ładunków 3G oraz Instytutu Fraunhofera do spraw Przepływów Materiałowych i Logistyki. Nasz asortyment jest produkowany w Niemczech, a jego jakość jest poddawana przez nas ciągłej kontroli. W ten sposób gwarantujemy spełnienie naszych wysokich wymagań jakościowych.

 


Bezpieczeństwo również podczas zakupów w naszym sklepie internetowymBezpieczeństwo również podczas zakupów w naszym sklepie internetowym

Nasze wytyczne dotyczące jakości obowiązują nie tylko w odniesieniu do produktów do zabezpieczania ładunków, lecz również obejmują dokonywanie zakupów w naszym sklepie internetowym. Nasi klienci wystawiają nam oceny „bardzo dobre” dzięki znakowi jakości zaufanego sklepu „Trusted Shops”. Oznacza on, że kupujący objęci są ochroną do kwoty 2.500 € i mogą zaufać naszej obsłudze, ponieważ znakiem tym wyróżniane są jedynie sklepy o doskonałych standardach obsługi klientów. I tak świadczymy nasze usługi przez całą dobę, klienci mogą dokonać płatności po otrzymaniu faktury, a w przypadku zakupów na kwotę co najmniej 150 € nie pobieramy opłaty za wysyłkę. Poza tym transport naszych produktów zorganizowany jest w sposób neutralny pod względem emisji CO₂ dzięki programowi bezwzględnego zera śladu węglowego — „Total Zero"..

 

 

 

 

 

DPD Predict: odbiorca wyznacza czas i miejsce dogodnego dla siebie odbioru zamówieniaDPD Predict: odbiorca wyznacza czas i miejsce dogodnego dla siebie odbioru zamówienia

  • Nadając przesyłki, korzystamy z usługi DPD Predict i w ten sposób umożliwiamy klientom bardzo wygodny sposób odbioru zamówionych artykułów.
  • Na dzień przed dostawą odbiorca otrzymuje powiadomienie przez SMS lub pocztę elektroniczną.
  • Następnie może pokierować procesem doręczenia zgodnie ze swoim życzeniem. Istnieje możliwość zmiany godziny lub miejsca doręczenia albo zlecenia pozostawienia przesyłki w żądanym miejscu.
  • W dniu doręczenia odbiorca otrzymuje z dokładnością do 1 godziny powiadomienie o czasie dostawy przesyłki!
  • A w systemie śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym można przez Internet monitorować doręczenie przesyłki. W ten sposób okienko czasowe, w którym można spodziewać się kuriera, zostaje zredukowane do maksimum 30 minut. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Z radością przyjmiemy wszelkie zgłaszane sugestie!