Przyrządy kontrolne i pomiarowe

Przyrządy kontrolne i pomiarowe — do pomiaru sił napięcia wstępnego

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Przyrządy kontrolne i pomiarowe — dla umożliwienia bezproblemowego przestrzegania postanowień dyrektyw i ustaw

Przyrządy kontrolne i pomiarowe — dla umożliwienia bezproblemowego przestrzegania postanowień dyrektyw i ustaw

Przyrządy kontrolne i pomiarowe są po prostu nieodzowne przed wykonaniem transportu towarów. Z ich pomocą można względnie bezproblemowo przestrzegać postanowień obowiązujących dyrektyw i ustaw, dzięki czemu nie może dojść do krytycznych czy też niebezpiecznych sytuacji.
Dzięki naszym przyrządom zawsze znajdziesz optymalne rozwiązanie dla Twojego transportu — ustal w ten sposób prawidłową liczbę pasów mocujących bądź zadbaj o właściwą siłę napięcia wstępnego pasów. Ten, kto waży się szacować na wyczucie, w wielu wypadkach bowiem się myli i ryzykuje nie tylko otrzymanie ewentualnej kary, lecz także musi liczyć się z tym, że naraża na szwank zarówno swoich pracowników, jak i ładunek. Nie pozwól, by tak daleko zaszły sprawy w Twojej firmie!

Praktyczne akcesoria dla Twojego przedsiębiorstwa

Praktyczne akcesoria dla Twojego przedsiębiorstwa

Czy to miernik siły ręcznej, szczypce do pomiaru siły napięcia wstępnego pasów mocujących bądź też specjalny kątomierz do sprawdzania kąta zamocowania ładunku — u nas znajdziesz wiele środków pomocniczych, które mają za zadanie znacząco ułatwić codzienną pracę w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki najwyższej jakości przyrządom kontrolnym i pomiarowym oszczędzisz nie tylko sporo czasu, lecz także unikniesz masy nieprzyjemności. Prawdziwym skarbem jest na przykład nasz przyrząd do pomiaru siły napięcia wstępnego, który dostarczamy w eleganckiej walizce z chromianowanego aluminium. Spełnia on oczywiście wymagania normy DIN EN 12195-2 i jest przeznaczony do wszystkich szerokości taśmy pasa do 50 mm. Za jego pomocą możliwe jest nie tylko sprawdzenie strony napinającej, lecz także niezawodna kontrola strony przeciwnej. A tak w ogóle: Do dostarczanego zestawu dołączony jest od razu przydatny kalkulator środków mocujących! Nie mniej praktyczny jest nasz miernik siły ręcznej „SpannControl”, który czeka na Ciebie gotowy do wysłania od ręki. Spełnia on nawet kryteria uzyskania wsparcia w ramach programu de minimis i został wyposażony w przycisk sygnałowy oraz lampkę sygnalizacyjną. Poza tym dostarczany zestaw zawiera zestaw baterii (dziewięciowoltowych, PP3).

Niewielki, niedrogi i bardzo przydatny

Niewielki, niedrogi i bardzo przydatny

Osoba odpowiedzialna w Twoim przedsiębiorstwie za załadunek i transport z pewnością nie zechce go już tak szybko wypuścić z rąk — chodzi tu o kątomierz do sprawdzania kąta zamocowania ładunku, który obliczy nie tylko kąt α w pionie (przy opasaniu), lecz także kąt β w poziomie (przy mocowaniu bezpośrednim). Działa on oczywiście z doskonałą precyzją i dokładnością, tak więc w każdym przypadku można polegać na jego obliczeniach. Na podstawie dokładnie podanej wartości kąta możesz szybko i bez problemu prawidłowo zwymiarować środki mocujące. Kolejną niezastąpioną pomocą są szczypce do pomiaru siły napięcia wstępnego pasów mocujących. Ten opatentowany przyrząd do pomiaru siły napięcia wstępnego uzyskał między innymi certyfikat Europejskiego Centrum Kompetencji 3G w Fuldzie, a także spełnia oczywiście wszystkie wymagania obowiązujących dyrektyw. Jego obsługa jest łatwa i nieskomplikowana, co umożliwia błyskawiczną kontrolę siły napięcia wstępnego pasów mocujących i napinających w dowolnym momencie. Ten innowacyjny przyrząd otrzymasz w atrakcyjnej walizeczce ochronnej służącej do przechowywania, do której będzie oczywiście dołączona instrukcja obsługi w języku niemieckim.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o naszych przyrządach kontrolnych i pomiarowych? To ze spokojem przyjrzyj się całej szerokiej gamie naszych produktów. Kompetentny zespół naszej infolinii doradczej chętnie odpowie na Twoje pytania.