Przemysł i Logistyka
Uchwyty i mocowania
Uchwyty i mocowania do butli gazowych bądź też kliny pod koła są nieodzowne w transporcie.
Odboje gumowe
Odboje gumowe chronią zarówno pojazdy, jak i rampy załadunkowe i pomosty przeładunkowe.
Płyty ochronne podkładowe
Płyty ochronne podkładowe są potrzebne do prac dźwigowych i podporowych i charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.
Zabezpieczenie ruchu drogowego
Słupki odgradzające i stożki drogowe są nieodzowne do oznaczania i odgradzania niebezpiecznych obszarów.
Zmiotki gumowe Squeeper
Zmiotki gumowe są bardzo wytrzymałe i chętnie wykorzystywane do prac porządkowych.
Urządzenia podnoszące
Urządzenia podnoszące, takie jak zawiesia pasowe i zawiesia o obwodzie zamkniętym są potrzebne do podnoszenia ciężkich ładunków.
Mata ochronna budowlana
Maty ochronne budowlane zapobiegają uszkodzeniom i niekorzystnemu oddziaływaniu czynników atmosferycznych, jak również są stosowane do uszczelniania
Sorbenty do oleju
Sorbenty do oleju zbierają wyciekający olej, a tym samym nie dopuszczają do zanieczyszczenia i zapobiegają ryzykom wypadków.
Schmutzfangmatte
Minimieren Sie die Verbreitung von Schmutz und Dreck im Innen-und Außenbereich für die Industrie und den Bau. Ideal auch beim Umzug und anderen handwerklichen Anlässen.
Bodenbeläge
Arbeitsschutz
Fallschutzplatten

PRZEMYSŁ I LOGISTYKA

Bezpieczeństwo i higiena pracy w magazynie, logistyce i przemyśle

 Bezpieczeństwo i higiena pracy w magazynie, logistyce i przemyśle

W codziennej pracy wielu osób nie ma dnia bez sytuacji, które mogą przerodzić się w coś groźnego. Ryzyko wypadku związane jest przede wszystkim z operacjami magazynowymi i załadunkowymi. Dlatego też przedsiębiorstwa muszą stosować profilaktykę i zapewniać swoim pracownikom bezpieczne środowisko pracy. Z tego względu obecnie w większości przedsiębiorstw kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy traktowane są priorytetowo. W związku z tym znaczenie mają najwyższej jakości produkty podnoszące poziom bezpieczeństwa w zakładzie.

 

Profesjonalne zawiesia pasowe, mocowania i maty ochronne

 Profesjonalne zawiesia pasowe, mocowania i maty ochronne

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę artykułów do przemysłu i logistyki. W operacjach załadunkowych nieodzowne są zawiesia pasowe i zawiesia o obwodzie zamkniętym. Muszą one spełniać wymagania powszechnie obowiązujących dyrektyw dotyczących maszyn i urządzeń, a także pozytywnie przejść testy Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego (DIN). Można mieć pewność, że w naszym sklepie do nabycia są wyłącznie artykuły najwyższej profesjonalnej jakości. Nasze zawiesia pasowe są certyfikowane zgodnie z normą DIN EN 1492-1, a nasze zawiesia o obwodzie zamkniętym zgodnie z normą DIN EN 1492-2. Spełniają tym samym wszystkie wymagania powszechnie obowiązujących norm i przepisów bezpieczeństwa, umożliwiając jednocześnie podnoszenie nawet bardzo ciężkich ładunków. Aby podczas podjeżdżania do ramp ładunkowych nie dochodziło do żadnych uszkodzeń, stosuje się odboje gumowe z płytami do przyspawania. Oferujemy je w wielu różnych wykonaniach i rozmiarach, do wszystkich powszechnie używanych pomostów przeładunkowych. W naszym asortymencie mamy poza tym również uchwyty i mocowania, na przykład do butli gazowych, artykuły do zabezpieczenia ruchu drogowego oraz do zabezpieczenia pracy na wysokości, a także sorbenty do oleju. Z szerokiej gamy można u nas wybierać ponadto maty ochronne budowlane i maty ochronne podkładowe.Bezpieczeństwo zarówno podczas załadunku, jak i w trakcie zakupów przez Internet

Bezpieczeństwo zarówno podczas załadunku, jak i w trakcie zakupów przez Internet

W przypadku zawiesi pasowych, odbojów gumowych i artykułów do zabezpieczenia pracy na wysokości można liczyć nie tylko na doskonałą jakość produktu, lecz również na tak samo wysoki standard zakupów przez Internet. Zostaliśmy wyróżnieni przyznawanym zaufanym sklepom znakiem jakości „TrustedShops”, który oznacza najwyższy poziom jakości obsługi i zapewnia kupującym ochronę do 2.500 €. Poza tym wysyłka naszych artykułów zorganizowana jest w sposób neutralny pod względem emisji CO₂ dzięki programowi bezwzględnego zera śladu węglowego — „Total Zero”.

Skorzystaj przed zakupem ze wsparcia naszego profesjonalnego zespołu konsultantów

 Skorzystaj przed zakupem ze wsparcia naszego profesjonalnego zespołu konsultantów

Dobra obsługa i kompetentne doradztwo są dla nas sprawą bardzo ważną. W naszych światach tematycznych można znaleźć sporo przydatnych informacji na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w przemyśle i logistyce. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących naszych produktów można się z nami w dowolnej chwili skontaktować telefonicznie,dzwoniąc pod numer +49 661- 380 998 80 bądź też za pośrednictwem naszegoformularza kontaktowego.