Przegroda systemowa do nadwozi furgonowych

W gorączkowym pośpiechu dnia codziennego optymalne rozłożenie ładunku na powierzchni ładunkowej przychodzi często z trudem. Zwykle tylko bardzo doświadczonym pracownikom udaje się, do tego jeszcze w stresie pracy, pamiętać o dopuszczalnych naciskach osi. W konsekwencji grożą grzywny z powodu nieprawidłowego załadunku i wzrasta ryzyko wypadku. Prezentowana tu przegroda systemowa została opracowana specjalnie w tym celu, by w przypadku ciężkiego ładunku nie pozwolić na przekroczenie dopuszczalnego nacisku osi. Przegroda pomaga skutecznie rozłożyć nacisk osi i to niezależnie od wielkości masy ładunku.

System jest gotowy do użytku w ciągu 30 minut

Dzięki pomocom instalacyjnym system można bardzo szybko zainstalować i przygotować do pracy. Już po pół godzinie instalacji można z niego korzystać i skuteczniej rozkładać nacisk osi. Także i obsługa w trakcie pracy następuje łatwo i szybko, gdyż nie jest w tym celu wymagane żadne narzędzie. Bardzo duże otwory w przegrodzie gwarantują łatwość użytkowania zaczepów ryglujących. Gdy przegroda przestanie być już potrzebna, wystarczy przestawić ją w pozycję spoczynkową. Przegroda systemowa jest wykonana z bardzo solidnej ramy podstawowej z aluminium i przymocowana do czterech poziomych szyn prowadzących. Wielkość przesuwu jest uzależniona od długości szyn i rozstawu otworów i wynosi około 1 m. Przegroda systemowa jest zaopatrzona w gładką powierzchnię umożliwiającą bezpieczny transport nawet wrażliwych na rozrywanie jednostek opakowaniowych bez narażania ich na uszkodzenie.

Doskonała dla nadwozi wymiennych o ładowności do 10 t

Tę przegrodę systemową można optymalnie wykorzystać do nadwozi wymiennych o ładowności do 10 t. Kolejną zaletą jest to, że można ją w dowolnej chwili zamontować w celu uzupełnienia wyposażenia pojazdu. Za pomocą modułów wsuwanych o regulowanej wysokości przegrodę można bardzo precyzyjnie ustawić w szynach prowadzących w odpowiednim miejscu. Pozwala to utrzymać niewielką siłę przesuwu. W ofercie naszych sklepów można znaleźć wiele rozwiązań systemowych do nadwozi furgonowych i plandekowych oraz furgonetek, a także systemy wykonywane indywidualnie z przeznaczeniem do nadwozi specjalnych. Niektóre przedsiębiorstwa przewożą bardzo specyficzne produkty, dla których może zachodzić konieczność stworzenia rozwiązania skrojonego na miarę. Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub zadawania pytań telefonicznie. Chętnie poznamy Twoje życzenia, udzielimy wyczerpującej porady i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie problemu zabezpieczenia ładunków w transporcie Twoich towarów.